Pirmą žiemos dieną Kazlų Rūdos savivaldybės ūkininkai rinkosi į šventę

407792382_697367859165205_6478317424927997552_n
Kazlų Rūda
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Kazlų Rūdos savivaldybė

Kazlų Rūdos savivaldybės vicemerė Edita Lukoševičienė pasveikino visus susirinkusius ir įteikė Mero padėkas už jaunatvišką optimizmą, naujovių diegimą bei ryžtą siekiant savo tikslų šiems ūkininkams: Rūtai ir Egidijui Adomavičiams, Arvydui Valaičiui, Džiugui Kazakevičiui, Jolitai Merkevičiūtei, Ievai ir Česlovui Bacevičiams.

Prie sveikinimų prisidėjo Jankų seniūnijos seniūnas Jevgenij Kušnarenko, Plutiškių seniūnijos seniūnas Donatas Akranglis, Antanavo seniūnijos seniūnas Artūras Urbonas bei Kazlų Rūdos seniūnijos seniūnas Audrius Vaivada linkėdami susirinkusiems ūkininkams išlikti stipriems, vieningiems ir tikėti, jog ateinantys metai bus geresni. Žodį susirinkusiems tarė ir ūkininkė Vilytė Mažintienė, kuri džiaugėsi, jog vyresniuosius ūkininkus keičia jaunieji ūkininkai, įnešdami naujų idėjų ir siekių.

Kazlų Rūdos savivaldybėje yra registruota 630 ūkininkų ūkių. Galima tik pasidžiaugti kiek daug sukuriama gyvybiškos vertės, kiek daug patiriama iššūkių konkuruojant tarpusavyje. Tačiau konkurencija tik sustiprina ir teikia motyvacijos dar daugiau kurti bei plėstis. Turbūt niekas neprieštarautų, jog visuomenei yra reikalinga sveika, maistinga savam krašte užauginta žemės ūkio produkcija.