Piliakalnio progimnazijoje – kalėdinė paramos mugė

Alytus
Loreta Blaževičienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Alytaus miesto savivaldybė

Po truputį namai, gatvės, miestai prisipildo kalėdinės dvasios ir jaudinančio šv. Kalėdų laukimo. Šis nuostabus reiškinys neaplenkė ir Piliakalnio progimnazijos!

Tą džiaugsmą ir šilumą pajuto kiekvienas gruodžio 9 d. užsukęs į mokykloje šurmuliavusią kalėdinę mugę. Čia įvairiais namuose keptais ir nosį kvapais kutenančiais skanėstais, dailiais rankdarbiais prekiavo mokiniai.  O ir pirkėjų nestigo, kaip tikrame... jomarke. Visi ar dalis už prekybą gauti pinigai buvo paaukoti beglobių gyvūnų asociacijai „Keturkojo viltis”. Šią iniciatyvą jau trečią kartą ir toliau organizuoja Mokinių taryba.

Mokinių taryba įrodė, kad yra savarankiški, linksmi, išradingi ir moka dirbti komandoje. Komandinis darbas moko pasitikėjimo savimi ir kitais. Gruodžio 17 d. važiuodami aplankyti beglobių gyvūnų ir įteikti mugės metu suaukotų 200 eurų, visi susirinko miesto centre jaunimo pamėgtoje kavinėjė „Spotas”, palinkėti vienas kitam jaukių artėjančių švenčių ir apsikeisti simbolinėmis dovanėlėmis. Smagiai praleidę kelias valandas kartu, visi išvyko į „Keturkojo viltį”. Mokinių tarybą pasitiko savanoriai, papasakojo šuniukų istorijas. Šiuo metu „Keturkojo viltis” globoja 120 šuniukų. Ne vienas iš mūsų braukė ašaras ir linkėjo gyvūnėliams naujų namų. 

Džiaugiasi ne tik Mokinių taryba, bet ir „Keturkojo vilties” komanda, darnia ir stipria Piliakalnio progimnazijos bendruomene. Ačiū visiems prisidėjusiems už dovanojamą džiaugsmą ir šilumą mažesniems ir silpnesniems už mus!