„Pieno žvaigždžių“ krepšininkai nugalėjo „Nevėžį“

Kėdainiai

Budintis BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt

77990

Lietuvos vyrų krepšinio lygoje (LKL) šeštadienį Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda savo žiūrovų akivaizdoje 91:85 (16:29, 29:20, 18:15, 28:21) nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ klubą.

Svečiai pirmąjį kėlinį laimėjo 13 taškų skirtumu (29:16), bet šeimininkai sugebėjo pakeisti rungtynių eigą. Prieš lemiamas 10 min. „Nevėžis“ dar pirmavo 64:63, bet paskutiniame kėlinyje dominavo šeimininkai, kurie išsiveržė į priekį ir įrodė savo pranašumą.

Nugalėtojams 21 tašką pelnė Dagoberto Pena, 15 - Tomas Lekūnas, 14 - Yance'as Gatesas, 12 - Žygimantas Skučas.

Kėdainių komandoje 14 taškų surinko Zaidas Hearstas, 13 - Nikita Balašovas, 12 - Gintautas Matulis, 11 - Gabrielius Maldūnas.

„Pieno žvaigždės“ (16 pergalių/11 pralaimėjimų) turnyro lentelėje užima penktąją vietą, o „Nevėžis“ (4/23) lieka paskutinis - dešimtas.