Sportas2018 m. Vasario 10 d. 19:34

„Pieno žvaigždžių“ krepšininkai įveikė „Juventus“ ekipą

28839

Lietuvos vyrų krepšinio lygoje (LKL) šeštadienį Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda namuose 75:63 (14:10, 21:16, 26:16, 14:21) nugalėjo Utenos „Juventus“ ekipą.

Šeimininkai po dviejų kėlinių pirmavo 35:26, po trijų - 61:42. Ketvirtajame kėlinyje svečiai buvo priartėję iki aštuonių taškų, bet Pasvalio ekipa greitai susigrąžino dviženklę persvarą ir iškovojo pergalę.

„Pieno žvaigždėms“ 17 taškų pelnė Trevonas Hughesas, 16 - Lisas Šošis, 12 - Steponas Babrauskas, 10 - Viačeslavas Bobrovas.

„Juventus“ gretose 15 taškų surinko Arvydas Šikšnius, po 12 - Mindaugas Kupšas (8 atk. kam.) ir Karolis Guščikas.

„Pieno žvaigždės“ (9 pergalės/14 pralaimėjimų) ir „Juventus“ (9/14) turnyro lentelėje dalinasi 5-6 vietas.