Permainų vėjas: šių Zodiako ženklų moterims kitą savaitę neįtikėtinai pasiseks

Permainų vėjas: šių Zodiako ženklų moterims kitą savaitę neįtikėtinai pasiseks
Lietuva
Freepik.com nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Užsienio spauda

Savaitė nuo lapkričio 14 iki 20 dienos gali būti lemtinga moterims, gimusioms po tam tikrais Zodiako ženklais. Romantika, neregėta sėkmė darbe, geros naujienos ir tiesiog malonios emocijos – likimas paruošė daugybę netikėtumų.

Kokiems Zodiako ženklams pasiseks šią savaitę – parodys moterų horoskopas savaitei nuo lapkričio 14 iki 20 d. Astrologai pataria nebijoti sėkmės, bet ir nepamesti galvos iš laimės.

Jautis

Nauja savaitė suteiks progą pagerinti santykius su artimaisiais. Jaučio ženklo moterys ateinančią savaitę gali būti labai entuziastingos, žvaigždės bus palankios jūsų lengvabūdiškumui. Permainų vėjas atneš jums daug netikėtumų.

Vėžys

Moterims, gimusioms po šiuo Zodiako ženklu, meilėje neįtikėtinai pasiseks. Lapkričio 16 ir 17 dienos – jūsų sėkmės dienos, pasinerkite į gyvenimą, nebijokite klysti ir mėgaukitės sėkmėmis. 

Liūtas

Sėkmė meilėje persekios ir Liūto ženklo moteris. Žvaigždės sako, kad ateinančią savaitę užmegsite naujų naudingų pažinčių. Vienišos moterys galbūt užmegs naują romaną, o tos, kurios jau turi antrąją pusę, maudysis meilėje.

Mergelė

Savaitę nuo lapkričio 14 iki 20 d. šio Zodiako ženklo moterims seksis darbuose ir kūryboje. Galbūt sulauksite paaukštinimo ar finansinio pagerėjimo. Palankus metas pasirūpinti savo sveikata ir grožiu. 

Skorpionas

Moterys, gimusios po šiuo ženklu, turės galimybę praleisti laiką vienos su savimi. Savaitės pradžioje pailsėkite nuo žmonių, pasisemkite jėgų. Savaitės pabaigoje sulauksite džiugių naujienų ir galėsite pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę.