Sportas2017 m. Birželio 18 d. 18:33

Permainingoje kovoje “Gintra-Universitetas” pranoko Latvijos čempiones (VIDEO komentarai)

Vilius DambrauskasŠaltinis: Etaplius.lt

7074

Antrą pergalę per tris dienas Baltijos moterų futbolo lygoje iškovojo Šiaulių “Gintros-Universiteto” komanda. Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės Šiaulių miesto savivaldybės centriniame stadione po permainingos kovos 3:2 (3:0) nugalėjo Latvijos čempiones Rygos futbolo mokyklos futbolininkes.

Šiaulietės taip pat penktadienį 6:1 sutriuškino Liepojos “Liepaja” klubą. Po šių pergalių Lietuvos čempionės savo kraityje turi 6 taškus ir žengia turnyrinės lentelės viršūnėje.

Įvarčiai:

“Gintra-Universitetas”:Z. Coleman (1′, 22′, 35′ min) – 3.

“Rygos futbolo mokykla”:R. Fedotova (51′; 78′ min.) – 2.

“Gintros-Universiteto” sudėtis:A. Klevečkaitė, V. Neverdauskaitė, S. Karasiovaitė, A. Mikutaitė, L. Žižytė (64 min. P. Sarkanaitė), A. Alekperova, D. Gailevičiūtė, S. Veličkaitė, L. Gudčenko, P. Potapova, Z. Coleman.

Rungtynės prasidėjo žaibišku aikštės šeimininkių išpuoliu, kuris jau 1 -ą rungtynių minutę virto įvarčiu. Viena prieš varžovių vartininkę atsidūrusi Zenatha Coleman meistriškai permetė kamuolį per latvę ir jau nuo pat susitikimo pradžios išvedė Lietuvos čempiones į priekį – 1:0. Antrasis įvartis krito 22 -ą rungtynių minutę, kai puikiai sužaidusi ta pati Z. Coleman antrą kartą nuginklavo varžovių vartininkę – 2:0. Prieš didžiąją pertrauką aktyviai žaidusioms šiaulietėms pavyko dar labiau įtvirtinti persvarą – antrose rungtynėse iš eilės savo “hat tricką” pasiekė namibietė – 3:0.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje kiek pasikeitė. Latvijos čempionės ėmė vis dažniau grasinti mūsiškių vartams ir vienas jų išpuolis baigėsi įvarčiu, kuomet tolimu stipriu smūgiu kamuolį į tinklą pasiuntė Rygos futbolo mokyklos puolėja Renate Fedotova. Sušvelninusios rezultatą latvės kilo į lemiamą šturmą ir 78 -ą minutę dar kartą pralaužė “Gintros-Universiteto” gynybą. Pasižymėjo ta pati R. Fedotova, kurios įvartis sugrąžino intrigą – 3:2. Rungtynėms artėjant prie pabaigos puikias galimybes pasižymėti dar turėjo Simona Veličkaitė ir Z. Coleman, kurių smūgiai atsimušė į virpstą. Per likusį laiką latvėms nieko pavojingesnio sukurti nebepavyko ir šiaulietės šventė dar vieną pergalę Baltijos lygoje – 3:2.

Šešis įvarčius per dvi rungtynes pelniusios Z. Coleman bei vyr. trenerio R. Viktoravičiaus komentarai: