Pergalių seriją čempionės pratęsė Pakruojyje

J. Pipar nuotr.

Vilius DambrauskasŠaltinis: FK „Gintra“

246104

XV-ame Spark Energy moterų A lygos ture čempionių titulą ginančios Šiaulių „Gintros” futbolininkės iškovojo tryliktąją pergalę šiame sezone ir žengė dar vieną tvirtą žingsnį aukso link.

Šiaulių miesto reprezentacinė ekipa 3:1 (1:1) nugalėjo Pakruojyje namų rungtynes žaidžiančias Joniškio „Saned” žaidėjas. Po šio laimėjimo mūsiškės jau turi 14 taškų atsargą prieš antroje vietoje esančią Vilniaus MRU „MFA-Žalgirio” komandą. Pastaroji šiame ture 0:2 nusileido kitai sostinės ekipai FK „Vilnius”, kuri taškais pavijo žalgirietes.

Ketvirtoje vietoje užtikrintai žengia Kauno rajono FC „Hegelmann” su 20 taškų, penktoje – FK „Saned” su 14 taškų, „Banga” lieka paskutinė.

Įvarčiai:

„Gintra”: M. Porter (15′ min, 54′ min. (iš 11 m. baudinio), 89′ min.) – 3.

Sudėtis: A. Bikutė, Sh. Aviza, S. Rosette, T. Romanovskaja, A. Mikutaitė, H. DeBose, G. Raznauskaitė (90′ min. N. Klezaitė), M. Galkina (89′ min. S. Lichareva), V. Ikechukwu, K. Oluwadamilola (65′ min. E. Partikaitė), M. Porter.

Šiose rungtynėse šiaulietės gana anksti išsiveržė į priekį, 15-ąją susitikimo minutę po Vivian Ikechukwu perdavimo kamuolį į tinklą pasiuntė Miracle Porter – 1:0. Tiesa, pelnytas įvartis ramesnio gyvenimo ilgam neužtikrino. Vos po kelių minučių rezultatą tolimu smūgiu išlygino Livija Toropovaitė – 1:1.

Iki pertraukos šiaulietės susikūrė kelias progas, tačiau tiksliai užbaigti atakų nepavyko ir rezultatas išliko nepakitęs. Antroji mačo dalis prasidėjo aktyviais viešnių veiksmais ir tai greitai davė vaisių. 54-ąją minutę M. Porter išprovokavo varžovės pražangą baudos aikštelėje ir pati sėkmingai realizavo baudinį bei vėl išvedė komandą į priekį – 2:1.

Apsukų nelėtinusios Kalojano Petkovo auklėtinės kūrė vieną pavojingą momentą po kito – pavojingai po Gintarės Raznauskaitės perdavimo smūgiavo V. Ikechukwu, Koku smūgis galva praskriejo virš skersinio, o kairiajame krašte gynėją klaidinusi M. Porter ieškojo komandos draugių atakos užbaigimui, bet stigo tikslumo.

Nepaisant nerealizuotų progų „Gintros” žaidėjoms galiausiai pavyko sunaikinti intrigos likučius, kai 89-ąją minutę viena prieš Gretą Lukjančukę pabėgusi M. Porter pasiekė „hetriką” ir įtvirtino mūsiškių pergalę – 3:1.

Kitas rungtynes komanda žais kitą sekmadienį, rugsėjo 25 dieną. Mūsiškės namuose 15:00 val. priims FC „Hegelmann”.