Per parą Klaipėdoje pradėti trys tyrimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis

IMG_7977
Klaipėda
Etaplius.lt nuotr.
Etaplius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Klaipėdos apskrities pareigūnai vakar, vasario 28 d., pradėjo tris tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis.

Kaip pranešė teisėsauga, apie 23.40 val. Klaipėdoje, Laukininkų g., patikrinus automobilį „Mazda“ ir jame sėdėjusius vyrus, rastas maišelis su augalinės kilmės, galimai narkotine medžiaga. Automobilio salone, ant grindų, taip pat rasta augalinės kilmės, galimai narkotinės medžiagos.

Vyrams įteikti šaukimai atvykti į apklausą.

Pradėtas tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Kitą automobilį uostamiesčio pareigūnai sulaikė Smiltelės ir Vingio gatvių sankryžoje. Kaip pranešė policija, automobilyje „Peugeot“ pas keleivę dalinės apžiūros metu rastos trys violetinės spalvos tabletės, galimai narkotinės ar psichotropinės medžiagos.

Merginai įteiktas šaukimas atvykti į apklausą. Pradėtas tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Pareigūnai 19.30 val. Švyturio gatvėje patikrino stovėjusį automobilį „Audi A3“. Jo salone rastos 5 tabletės ir 19 buteliukų su skysčiu, galimai narkotinėmis medžiagomis.

Šaukimai atvykti į apklausą įteikti trims vaikinams.