Penktadienį – pietūs su kultūros paveldu

Mažeikiai
pixabay.com nuotr.
Reporteris Ugnė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Rugsėjo 21 d., penktadienį, 12.00 val. mažeikiškiai kviečiami į ekskursiją po Mažeikių miestą „Pietūs su kultūros paveldu“. Mažeikių rajono savivaldybės administracijos architektė Daiva Štakonaitė ir muziejininkas Mindaugas Buknys ves ekskursiją „Tarpukario Mažeikių miesto architektūra ir istorija“. Išankstinės registracijos nėra.

Renkamės 12.00 val. prie kavinukės-kepyklėlės „Kažkas skanaus“ (Laisvės g. 23, Mažeikiai), kuri ekskursijos dalyviams kavą ir arbatą išsinešti parduos su specialia 20 proc. nuolaida (nuolaida bus taikoma visiems, į kavinę atsinešusiems spausdintą Europos paveldo dienų logotipą). Rekomenduojame kavą nusipirkti iki 12.00 val. Norintys gali atsinešti savo termosus su arbata ar kava. Organizatoriai vaišins bandelėmis ir obuoliais, tačiau galima pasiimti ir pačių pasigamintų sumuštinių ar pyrago.

Tą pačią dieną, 16.30 val. Mažeikių geležinkelio stotyje vyks videokonkurso „Mano krašto kultūros paveldas“ pateiktų darbų peržiūra, laimėtojų apdovanojimai.

Ekskursija ir filmų peržiūra – Europos paveldo dienoms skirti renginiai, kurių tema šiemet – „Atraskime šimtmečio paveldą“.

Renginiai nemokami. Juos finansuoja Kultūros paveldo departamentas prie Kultūros ministerijos ir Mažeikių rajono savivaldybė.

Mažeikių rajono savivaldybės inform.