Komentarai (4)

Dėmesio! Komentatorių nuomonė neatspindi Etaplius.lt redakcijos nuomonės. Pasisakymai nėra redaguojami. Pažeidus Etaplius.lt taisykles, komentarai bus ištrinami.
Rūtenis
2024.02.08 15:29
Mano galva, tai ta sankryža nieko neišsiskiria nuo kitų- paprasta kaip žvirblis, tik galbūt kai iš parduotuvės, šalutinės, išrieda kai ne kurie žiopliai, tai ir patys nebesupranta taisyklių. Žmogeliai pamiršta elementarias taisykles, o ypač senoliai ir moterys pradeda važinėti pagal savo susikurtas. Žiedas sumažina greičius, bet ir šią dieną ten apribojimai iki 40. Šiaulių regionas nuskriausta dėl to, kad neturi įtakingų lobistų sostinės valdžios koridoriuose, todėl aplinkkelio laukti dar teks labai ilgai, nors vietiniams jo atsiradimas atrodytu toks logiškas, tačiau šiandien svarbiau kelių tiesimai, tiesiogiai surištiems ir su kariniu panaudojimu. Bus žiedas- važiuosim žiedu, nematau skirtumo.
Mn
2024.02.07 16:43
Neten milijonus kisat, cia aplynkelis reikalyngas furu srauta nuimt gyvenvietei o ne ziedas. Kai pasitaiko daugiau furu vienu metu tai kamstis per visa gyvenviete.
SC
2024.02.07 11:55
Eilinis pinigų taškymas, VISIŠKAI neatsižvelgiant į gyventojų nuomonę. Reikalingas aplinkkelis, o ne sankryžos rekonstrukcija. Pinigai privalėjo būti skiriami aplinkkeliui. Dabar ir toliau dusim ir sirgsim. Prisidės ir karinio miestelio Pakruojo g. atidarymas.
MS
2024.02.07 11:15
Ziedas gal ir pagerins padeti, bet problemos neisspres. Reikalingas Siauliu aplinkelis nuo Kairiu iki Rygos kelio.