Pasveikinti garbingus jubiliejus švenčiantys Pagėgių savivaldybės gyventojai

417358295_693728309607926_6185848597223330535_n
Pagėgiai
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Pagėgių savivaldybė

Prasidėję naujieji 2024-ieji metai dovanojo garbingų jubiliejinių sukakčių Pagėgių savivaldybės gyventojams.

Sausio 3 dieną Jokūbas Vincas RUMŠAS atšventė garbingą 80-jį jubiliejų. Šilgaliuose gyvenantį jubiliatą pasveikino Pagėgių savivaldybės vicemerė Ligita Kazlauskienė ir Stoniškių seniūnijos seniūnė Dalia Alkimavičienė. Jubiliatas pasidalino savo jaunystės prisiminimais, pasakojo, kad pats į šį kraštą atvyko iš Žemaitijos, o jo žmona – iš Dzūkijos. „Atvykau iš Žemaitijos, tačiau dabar esu šilgališkis, čia, Šilgaliuose sukūriau šeimą, čia gimė vaikai, čia yra mūsų namai.“ – pasakojo jubiliatas.

Garbingas 80-asis jubiliejus sausio 3 dieną  aplankė Stoniškiuose gyvenančią Oną EŽERSKIENĘ. Buvusią ilgametę ir visiems gerai pažįstamą Stoniškių pašto darbuotoją pasveikino Pagėgių savivaldybės vicemerė Ligita Kazlauskienė ir Stoniškių seniūnijos seniūnė Dalia Alkimavičienė.

Sausio 4 dieną Pagėgiuose gyvenančią Emiliją BUTKERAITIENĘ aplankė garbingas 85-asis jubiliejus. Šio gražaus jubiliejaus proga sveikino ir artimųjų dėmesio, tvirtos sveikatos, mažų kasdienių džiaugsmų linkėjo Pagėgių savivaldybės vicemerė Ligita Kazlauskienė ir Pagėgių seniūnijos seniūnė Irena Kentrienė.

Sausio 8 dieną Natkiškuose gyvenantį Alfonsą ŠNIAUKŠTĄ aplankė 80-asis jubiliejus. Pačius šilčiausius sveikinimus ir linkėjimus jubiliatui skyrė Pagėgių savivaldybės vicemerė Ligita Kazlauskienė ir Natkiškių seniūnijos seniūnė Vilyta Sirtautienė. Garbingą jubiliejų švenčiantis A. Šniaukšta kartu su žmona užaugino penkis vaikus ir sulaukė būrio anūkų.