Patvirtintas 2024 metų Ukmergės rajono biudžetas

0001_rt-2024-01-25-16_1706184105
Ukmergė
Dainiaus Vyto nuotr.
Chrisija Kvietkauskienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Sausio 25-ąją į pirmąjį šiais metais posėdį rinkosi Ukmergės rajono savivaldybės taryba (toliau – Taryba). Posėdžio pradžioje prisiekė naujoji Tarybos narė Angelė Jokubynienė. Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) pripažinus Tarybos nario Arvydo Pėšinos įgaliojimus nutrūkusiais nesuėjus terminui, o Darbo partijos atstovei Aušrinei Stočkutei atsisakius gauti Tarybos nario mandatą, jis buvo pripažintas jos bendrapartietei A. Jokubynienei.

Jos priesaiką šiandien priėmė VRK pirmininko pavaduotojas Maksimas Reznikovas. A.Jokubynienė deleguota į Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komitetą bei Antikorupcijos komisiją.

Posėdyje dalyvavo visi 25 Tarybos nariai bei savivaldybės ir administracijos vadovai, skyrių vedėjai ir specialistai, žiniasklaidos atstovai.

Ukmergės rajono savivaldybės meras Darius Varnas posėdžio metu tradiciškai pasveikino sausio mėnesį gimtadienį šventusį Tarybos narį Algirdą Kopūstą.

Iki valandos trukusiame posėdyje apsvarstyti 22 į jo darbotvarkę įtraukti klausimai. Iki pastarojo Tarybos posėdžio buvo organizuoti ir Tarybos komitetų posėdžiai, kuriuose buvo išsamiai apsvarstyti visi posėdžiui teikiami sprendimų projektai.

Pagrindinis ir  svarbiausias posėdyje svarstytas klausimas – Ukmergės rajono savivaldybės numatomų lėšų paskirstymas 2024 metais, kurį pristatė Tarybos narys, Biudžeto ir ekonominės plėtros komiteto pirmininkas Valdas Raugalas.

Buvo patvirtintas rekordinis Ukmergės rajono savivaldybės 2024 metų biudžetas. Jame numatyta 67 472,084 tūkst. Eur pajamų ir 67 459,384 tūkst. Eur asignavimų išlaidoms. Palyginimui, 2023 metais buvo patvirtintas biudžetas su 58 674,19 tūkst. Eur pajamų ir 59 550,99 tūkst. Eur asignavimų išlaidoms.

Posėdžio pabaigoje meras D. Varnas padėkojo visiems posėdyje dalyvavusiems ir pakvietė į sekantį Tarybos posėdį, kuris vyks 2024 m. vasario 29 dieną. 

Kaip ir visada Tarybos posėdis buvo tiesiogiai transliuojamas oficialiame savivaldybės „YouTube“ kanale.