Patikrintos rinkimų apylinkių komisijų patalpos

patikrinimas-patalpu
Kaišiadorys
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Kaišiadorių rajono savivaldybė

Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu iš Administracijos specialistų ir Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Kaišiadorių rajono filialo atstovo sudaryta komisija atliko pirminį patalpų atitikties Balsavimo patalpos įrengimo ir vertinimo tvarkos aprašui vertinimą.

Vertinimo metu patikrintos 27 Kaišiadorių rajone  esančios  rinkimų  apylinkės.  Balsavimo patalpos vertinamos pagal Aprašo reikalavimus: įėjimo į pastatą pritaikymas žmonėms su negalia, atitiktis gaisrinės saugos, higienos, sanitarijos normų reikalavimams. 

Patikrinimo metu nustatyta, kad Kruonio rinkimų apylinkės balsavimo patalpos yra Kruonio daugiafunkcio centro  3 aukšte, liftas dėl techninių kliūčių neveikia (neremontuotinas). Melioratorių rinkimų  apylinkės patalpos yra mokykloje-darželyje „Vaikystės dvaras“, panduso nuolydis neatitinka reikalavimų (per status), Pajautiškių rinkimų apylinkėje neįrengtas  takas iki panduso,  o esamas takas netinkamas naudoti (sulūžusios plytelės, ištrupėjusios). Beveik visi patekimai į pastatus ir patalpas pažymėti kontrastinėmis juostomis.  

Dauguma balsavimo patalpų atitinka Aprašo reikalavimus.