Pateikta paraiška Kėdainių ligoninės Priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus atnaujinimui

ligonine-002
Kėdainiai
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Kėdainių rajono savivaldybė

Niekam ne paslaptis – VšĮ Kėdainių ligoninės Priėmimo ir skubios pagalbos skyriui reikalingas kapitalinis remontas, kad pacientams būtų teikiamos kokybiškos paslaugos ir vyktų operatyvus aptarnavimas vieną srautą nukreipiant į skubią pagalbą, o kitą - į priėmimą (kai negalavimai neatitinka skubios pagalbos kriterijų, tačiau pacientui reikalinga gydytojo konsultacija ir pagalba). Atskirą priėmimą turi turėti vaikai ir pacientai, kuriems įtariamos užkrečiamos ligos.

VšĮ Kėdainių ligoninė kovo 22 dieną pateikė paraišką per Centrinės projektų valdymo agentūros elektroninę sistemą DMS.

Pateiktas VšĮ Kėdainių ligoninės projektas – paraiška, pagal ES fondų investicijų programą „Regionų ir savivaldybių sveikatos priežiūros įstaigų infrastruktūros modernizavimas“, vadovaujantis 2022 - 2030 metų sveikatos priežiūros kokybės ir efektyvumo didinimo plėtros programos pažangos priemone Nr. 11-002-02-11-01 „Gerinti sveikatos priežiūros paslaugų kokybę ir prieinamumą“, kurio tikslas – gauti paramą Ligoninės Priėmimo ir skubios pagalbos bei Reanimacijos skyrių modernizavimui. Projekto bendra vertė – 3 026 851,19 Eur. Įgyvendinimo terminas – 36 mėnesiai.

Parengtame Ligoninės projekte numatyta finansuoti veikla: pastatų rekonstrukcija, patalpų remontas, įrangos, baldų įsigijimas, vidinių informacinių sistemų adaptavimas ir kt.
Bendras pagal Programą rengiamų projektų tikslas: užtikrinti vienodas galimybes naudotis sveikatos priežiūros paslaugomis, didinti sveikatos priežiūros sistemų, įskaitant pirminę sveikatos priežiūrą, atsparumą.