Pašventinta Visagino Šv. Apaštalo Pauliaus bažnyčia

381063880_694924109341788_3162147009704728132_n
Visaginas
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Visagino savivaldybė

Rugsėjo 17-ąją Visagino Šv. Apaštalo Pauliaus bažnyčioje įvykdytas istorinis ir visiems parapijiečiams reikšmingas įvykis – konsekruota (pašventinta) Visagino Šv. Apaštalo Pauliaus bažnyčia.

Šią ypatingą dieną šventas mišias aukojo ir bažnyčią konsekravo Jo Ekscelencija arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas. Jis dėkojo bažnyčios statytojams, parapijiečiams, visokeriopai prisidėjusiems prie naujosios šventovės iškilimo, ir ypač pabrėžė gyvosios bažnyčios, bendruomeniškumo, meilės artimui ir ištikimybės Dievui svarbą. Taip pat linkėjo Visagino Šv. Apaštalo Pauliaus parapijos bendruomenei telktis ir augti.

Iškilmėse dalyvavo visi Visagino Šv. Apaštalo Pauliaus bažnyčioje tarnavę kunigai – Vytautas Rapalis, Vidas Smagurauskas, Vidmantas Rudokas. Reikšmingą akimirką kartu buvo ir Visagino savivaldybės meras Erlandas Galaguz kartu su vicemere Aleksandra Grigiene ir administracijos direktoriumi Virginijumi Andriumi Bukausku. Po iškilmių visi buvo pakviesti jaukiam pasibuvimui drauge – agapei.

Savivaldybės vadovai dar kartą reiškia didžiausias padėkas mūsų klebonui Raimundui Jurolaičiui, visiems mūsų bažnyčioje tarnavusiems kunigams ir kiekvienam bendruomenės nariui, kurie prisidėjo prie šio istorinio įvykio.