Pasveikinti Šiaulių angelai sargai

Pasveikinti Šiaulių angelai sargai
Šiauliai
Vitalis Lebedis Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Šiaulių miesto savivaldybės inf.

Spalio 2 dieną minima Lietuvos policijos profesinė šventė – Angelų sargų diena. Šia proga Šiaulių policijos pareigūnai pakvietė į jaukią ceremoniją Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo prasidėjimo bažnyčioje.

Šiaulių policijos profesinės šventės – Angelų sargų dienos – minėjimas prasidėjo Šiaulių vyskupo aukojamomis šventomis Mišiomis Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo prasidėjimo bažnyčioje. Mišių pabaigoje Eugenijus Bartulis už bendradarbiavimą padėkojo Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato ir Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato vadovams. Šiaulių mieste ir rajone dirbančius pareigūnus pasveikino Šiaulių miesto meras.
 

„Kiekvienas žmogus turi savo vidinį „aš“, jūsų vidinis balsas tam tikru metu pasakė, kad reikia ginti, saugoti ir padėti, kad reikia stoti už etikos ir moralės dalykus. Noriu palinkėti kiekvienam ir savo kasdieniniam darbe vadovautis tomis pačiomis teisingiausiomis vidinėmis vertybėmis, ypač, jei teks akimirksniu priimti svarbius sprendimus kritinėse situacijose. Šiaulių mieste saugumo situacija sparčiai gerėja, nuoširdžiai dėkoju už tai kiekvienam, tai yra didelio bendro darbo rezultatas. Lenkiu galvą prieš jūsų kiekvienos dienos tarnybą, tai yra pasišventimas, pagarba kitam žmogui. Linkiu sėkmės ne tik darbuose, bet kas labai svarbu – ir šeimose“, – sveikindamas pareigūnus kalbėjo Artūras Visockas.

Policijos pareigūnus taip pat sveikino Seimo nariai Stasys Tumėnas ir Rima Baškienė, Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras, prokuratūros, Probacijos tarnybos, kitų įstaigų ir organizacijų atstovai. Policijos dienos proga už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą pareigūnams įteiktos padėkos, padėkota ir policijos rėmėjams, kolegoms iš kitų institucijų.

Policijos profesinėje šventėje meninę programą susirinkusiems dovanojo Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos Liaudiškos muzikos ansamblis „Jovarėlis“ (vadovės R. Vaišnorienė ir R. Daukantaitė).

Užsak. nr.  99498