Pasveikinti mažieji ukmergiškiai

Ukmergė
Chrisija Kvietkauskienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Ukmergės raj. savivaldybės inf.

Sausio 26-ąją Ukmergės rajono savivaldybėje įteikti naujagimio kraiteliai praeitų metų lapkričio, gruodžio ir šių metų sausio mėnesiais gimusiems mažiesiems ukmergiškiams.

Atsiimti savivaldybės dovanos atvyko: Brajano, Vanesos, Patricijos, Domo, Nato, Izabelės, Jokūbo, Kajos, Herkaus, Tajaus, Eimino, Tado, Dilono ir Arento tėveliai. Minėtu laikotarpiu gimė net dvi dvynukų poros!

Naujagimio kraitelius su būtiniausiais daiktais, kurių prireikia pirmaisiais kūdikio auginimo mėnesiais, įteikė savivaldybės meras Rolandas Janickas, Socialinės paramos skyriaus vedėja Asta Leonavičienė bei šio skyriaus vyriausioji specialistė Justina Astikienė.

Meras R. Janickas pasidžiaugė, kad ukmergiškių gretos didėja ir pakvietė visus mažuosius ukmergiškius dalyvauti Ukmergės 690 metų jubiliejinėje Miesto šventėje, kur tradiciškai bus pagerbti ir pasveikinti nuo vienos Miesto šventės iki kitos Ukmergėje gimę ir užregistruoti naujagimiai.

Renginyje dalyvavo ir viešosios įstaigos (VšĮ) „Ukmergės šeimos centras“ socialinė darbuotoja Gerda Jaskūnienė. Ji susirinkusiems trumpai pristatė centro veiklą, priminė apie pervystymo ir žindymo kambarį, esantį minėtoje įstaigoje, pakvietė ne tik mamas, bet ir tėvelius aktyviai dalyvauti organizuojamuose renginiuose ir užsiėmimuose.

Primename, jog sąlygos savivaldybės dovanojam naujagimio kraiteliui gauti, yra dvi: vienas iš kūdikio tėvų turi būti deklaravęs savo gyvenamąją vietą Ukmergės rajone ir faktiškai čia gyventi, kūdikio gyvenamoji vieta taip pat turi būti deklaruojama Ukmergės rajone.

Šių metų sausio mėnesį (iki 26 dienos) Ukmergės civilinės metrikacijos skyriuje įregistruota 11 gimusių mažylių.