PRAMOGOS
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2019 m. Gegužės 3 d. 13:35

Pastato šeimininkai Jurbarko paštui ieško naujų patalpų

Tauragė

Brigita ŠliužaitėŠaltinis: Etaplius.lt


82394

Permainas pajus ne tik rajono paštininkai, bet ir pats Jurbarko paštas. „Lietuvos pašto“ strategai jau ieško tinkamų patalpų, į kurias ir perkeltų Jurbarko paštą. Apie tai, kad jau šnekamasi su vietos prekybos centrais dėl galimybės išsinuomoti patalpas, patvirtino bendrovės „Lietuvos paštas“ tinklo padalinio vadovas Jonas Sadauskas, apsilankęs Jurbarke.

Jis „Mūsų laikui“ paaiškino, kad atsikratyti nereikalingų senų pastatų visoje Lietuvoje – bendra įmonės politika. Anot J. Sadausko, jiems nereikia tokio pastato, kuris nėra patogus klientams, kuris yra atgyvena, sunkiai pritaikomas ir brangiai kainuojantis išlaikyti bei kuris nesuteikia prestižo pačiai įmonei. „Mums nereikia nei aktų salės su medinėmis grindimis ir pianinais po šiai dienai stovinčiais bei tuščių kabinetų“, - tikino J.

Sadauskas. „Tai nėra šiuolaikiškas paštas“, - apie Jurbarko pašto daugiabutį kalbėjo jis, vardindamas du alternatyvius sprendimus, ką numatę su tuo „paveldu“ daryti. Pirmoji alternatyva, kaip jau minėta, kalbamasi su vietos prekybos centrais ir kitomis vietomis, kur būtų galima išsinuomoti patalpas ir perkelti klientų aptarnavimo salę su tiek pat žmonių, tik patalpas įrengiant šiuolaikiškai. Konkretumų negali pasakyti, nes dar vyks viešieji pirkimai, bet yra minčių ir planų Jurbarko paštą naujoje vietoje įkurdinti jau kitų metų pradžioje.

Tokiu atveju senasis pastatas būtų parduodamas aukcione. Kaip žinia, didžioji šio pastato dalis, kur įsikūręs Jurbarko paštas, priklauso „Lietuvos paštui“. Antrasis variantas - jei neranda tinkamos vietos, tuomet senojo pastato pirmą aukštą renovuoja, paverčia šiuolaikišku ir tada galvoja, ką daryti su likusiais keturiais aukštais bei didžiuliu rūsiu. A

not J. Sadausko, jiems priimtiniausias pirmasis variantas, todėl jis pats darys viską, kad pavyktų surasti šiuolaikiškas patalpas. J. Sadauskas paaiškina, kad Jurbarkas nėra išskirtinis šiuo požiūriu - panašaus seno nereikalingo nekilnojamojo turto „Lietuvos paštas“ turi kone kiekviename mieste, kurio ir stengiasi atsikratyti. Anot įmonės atstovų, jau padarytas turto, kuris nereikalingas bendrovei, vertinimas. „Lietuvos paštas“ tinklo padalinio vadovas atkreipė dėmesį į tendenciją, kurią galima pastebėti didmiesčiuose - ten paštas įsikuria prekybos centruose.

„Mūsų laikas“ jau rašė apie permainas, kurios laukia miesto ir rajono paštininkų. Miesto paštininkai ilgainiui važinės elektriniais dviračiais. Kaimo paštininkams nereikės važinėti savo automobiliais, nes „Lietuvos paštas“ juos aprūpins tarnybiniais automobiliais.