Pasiūlykite savo idėją Šiauliams

Pasiūlykite savo idėją Šiauliams
Šiauliai
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Šiaulių miesto savivaldybės inf.

Įsibėgėja idėjų Šiauliams priėmimas – kviečiame teikti savo pasiūlymus ir prisidėti prie Saulės miesto gyvenamosios aplinkos gerinimo!

Šiais metais jau tradiciškai kviečiame teikti savo pasiūlymus miestui dvejose kategorijose: mažųjų projektų (iki 50 tūkst. eurų) bei didžiųjų projektų (iki 150 tūkst. eurų). 

Projektų idėjų pasiūlymus gali teikti visi ne jaunesni nei 16 metų asmenys, nepaisant gyvenamosios vietos, tad savo idėjas Saulės miestui gali siūlyti ne tik miesto gyventojai, bet ir, pavyzdžiui, emigravę šiauliečiai bei Šiauliams neabejingi kauniečiai ar radviliškiečiai! 

Jūsų idėja miestui jau kitais metais gali papuošti Šiaulių miestą bei pradžiuginti bendruomenę, tad kviečiame nedvejoti ir pateikti savo pasiūlymus! 

Idėjų Šiaulių miestui pateikimas užtruks ne ilgiau kaip 20 minučių, o jų lauksime iki 2022 m. lapkričio 21 d. (imtinai).  Pasiūlymą patogiausia teikti elektroniniu būdu per platformą MANO ŠIAULIAI.

Visą informaciją, susijusią su idėjų Šiauliams teikimu rasite čia: https://www.siauliai.lt

Vadinamasis dalyvaujamasis biudžetas jau davė pirmuosius vaisius: 

Rėkyvos tiltas pasipildė apžvalgos aikštele; 

 

sutvarkytas Poilsio gatvės kraštovaizdis;

šiemet Dainų parke įrengta „pump track“ dviračių trasa;

baigiamas įgyvendinti S. Šalkauskio gatvės atnaujinimo bei S. Šalkauskio atminimo įamžinimui skirtas projektas;

artimiausiu metu prasidės automobilių stovėjimo aikštelės šalia Medelyno progimnazijos įrengimo darbai - visas šias idėjas miestui pasiūlė gyventojai, o savivaldybė jas įgyvendino! 

Užsak. Nr. 99903