Pasiruoškite smagiam, saugiam ir aktyviam pavasario sezonui

Pasiruoškite smagiam, saugiam ir aktyviam pavasario sezonui
Lietuva
Reporteris Inga Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Žiema vis dar rodo savo nagučius, tačiau jau ne už kalnų kvepia pavasariu, o tai priverčia vis dažniau pagalvoti apie artėjančią šilumą ir geresnę nuotaiką. Sustingę nuo šalčio, pavargę nuo karantino ir pasiilgę vieni kitų, tikėtina, kad šiltąjį sezoną pasitiksime itin džiugiai. Be abejonės, norėsis daugiau laiko leisti gryname ore, sportuoti ir mėgautis saule. Būtent todėl jau dabar yra laikas pasirūpinti keliais dalykais, kurie užtikrins jūsų puikią savijautą ir nuotaiką šį pavasarį.

Atnaujinkite garderobą

Visų pirma, skirkite pakankamai dėmesio savo drabužių spintos revizijai. Peržvelkite visą garderobą ir atskirkite šiltojo sezono drabužius. Juos perkelkite į patogesnę vietą, nes jau visai netrukus teks jais pasipuošti. Žinoma, situaciją vertinkite pagal oro sąlygas, ir, kol žiema dar karaliauja mūsų kieme, nepaslėpkite ir populiariausių šaltojo sezono rūbų. Sezoniškai atskyrę drabužius galėsite įvertinti, ar turite pakankamai įvairių palaidinių, kelnių ir avalynės artėjančiam pavasariui. Jei garderobe norėtųsi ryškesnių spalvų – įsigykite madingos, optimistiškai nuteikiančios geltonos spalvos marškinėlius ar suknelę. Jei pirmenybę teikiate neutraliems tonams, rinkitės stilingos pilkos spalvos detales. Na, o jei nesate nusiteikę naujiems pirkiniams, verta išbandyti naujus derinius su jau turimais drabužiais. Netikėti, dėmesingai suderinti duetai išryškins jūsų gražiausius bruožus bei atspindės pavasarišką nuotaiką.

Įsigykite mėgstamos sporto šakos įrangos

Vos pradėjus šilti orui, be abejo, norėsis daugiau laiko leisti gryname ore, daugiau judėti ir užsiimti mėgstamomis sportinėmis veiklomis. Visas šaltasis sezonas yra puiki proga pasirūpinti nauja lauko veiklų įranga. Dėl jų sezoniškumo lauko teniso ar badmintono rakečių, riedučių, irklenčių ir daugybę kitų sporto ir laisvalaikio prekių ne sezono metu galite įsigyti gerokai pigiau nei įprastai. Be to, sausį ir vasarį parduotuvių reklamose dažnai minimas ir vidurio sezono išpardavimas, kuomet mėgstamos sporto šakos ar aktyvaus laiko gamtoje reikmenų įsigyti vilioja itin patrauklios kainos. Pasinaudoję šiomis galimybėmis ne tik sutaupysite, bet ir išvengsite pavasarinio pirkėjų srauto bei beprasmio skubėjimo.

Nepamirškite, kad įsigyjant laisvalaikio įrangą derėtų pasirūpinti ir tinkama apsauga. Jei mėgstate važinėti riedučiais, paspirtuku ar dviračiu, žaisti aktyvius žaidimus, savo pirkinių krepšelį papildykite ir atitinkamomis apsaugos priemonėmis. Jas dėvėdami pavasariu galėsite džiaugtis gerokai saugiau, nes galimų traumų riziką sumažinsite iki mažiausios.

Dviratis – nepamainomas malonumas

Turbūt mažai kas paneigs faktą, kad važiavimas dviračiu yra ne tik puikus keliavimo būdas, sveika treniruotė daugeliui raumenų, o taip pat atpalaiduojantis, stresą mažinantis užsiėmimas. Būtent todėl verta prisiminti rūsyje, garaže ar sandėliuke šiltojo sezono laukiantį bičiulį. Apžiūrėkite dviračio padangas, pripūskite į jas pakankamai oro, nepamirškite patikrinti grandinių ir stabdžių būklės. Tik gerai prižiūrima transporto priemonė bus saugi, o važiavimas ja – tikras malonumas. Jei dviračio dar neturite, bet dažnai pagalvojate – dabar pats laikas jį įsigyti. Išsirinkite patinkantį modelį, įvertinkite kainas ir nedelskite. Tiesa, geros kokybės ir išvaizdus dviratis gali nemažai kainuoti, tad derėtų įvertinti ir savo finansines galimybes. Stokojant pinigų naujai prekei nuleisti rankų tikrai neverta. Internetu užpildžius prašymą, bus įvertintos jūsų finansinės galimybės ir galėsite gauti jūsų poreikiams pritaikytą vartojimo paskolos pasiūlymą. Plačiau apie sąlygas skaitykite General Financing Banko tinklalapyje.

Pasinaudokite geromis galimybėmis pasiruošti šiltajam sezonui daug neišlaidaudami ir taupydami savo laiką. Liaudies išmintis byloja, kad ruošti ratus dera žiemą, tad viskuo pasirūpinę pavasario sulauksime net greičiau.

Remiamas turinys