Pasiruošimo starte - įtikinama „Neptūno“ krepšininkų pergalė prieš dublerius

Klaipėda

bcneptūnas.lt nuotr.

Reporteris OrintaŠaltinis: Etaplius.lt

50380

Draugiškų rungtynių maratoną Klaipėdos „Neptūno“ krepšinio klubas pradėjo įtikinama pergale prieš dublerius. Kazio Maksvyčio auklėtiniai už uždarų durų 96:45 (26:9, 22:7, 28:13, 20:16) pranoko „Neptūno-Akvaservio“ ekipą.

Galingai startavę „Neptūno“ krepšininkai jau pirmajame kėlinyje susikrovė dviženklį pranašumą (26:9). Gyčio Masiulio vedina ekipa antrojo ketvirčio pabaigoje spurtavo 15:0 ir atotrūkį padidino iki 30 taškų (41:10). Apsukų pirmoji Klaipėdos ekipa nemažino ir trečiajame ketvirtyje, po kurio pranašumas išaugo iki 47 taškų - 76:29. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje Tomas Delininkaitis smeigė tritaškį, o „Neptūno“ persvara pasiekė rekordinę 54 taškų ribą (93:39).

Puikiai komandoje debiutavęs G. Masiulis per 22 minutes pelnė 20 taškų (dvitaškiai 7/9, tritaškiai 0/2, baudos 6/9), atkovojo 8 ir perėmė 4 kamuolius bei surinko 26 naudingumo balus.

36-erių metų veteranas T. Delininkaitis per 19 minučių surinko 18 taškų (dvitaškiai 3/4, tritaškiai 2/4, baudos 6/6), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.

Po krepšiais dominavęs „Neptūnas“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 39-24. K. Maksvyčio auklėtiniai varžovus privertė suklysti 24 kartus, o greitose atakose surinko net 29 taškus.

Šiose rungtynėse ant parketo nepasirodė praėjusį penktadienį į Klaipėdą atvykęs Lorenzo Williamsas. Jam suteiktas poilsis.