Sportas2018 m. Balandžio 11 d. 13:34

Pasiruošimas Lietuvos kiokušin karatė vaikų čempionatui tęsiasi sėkmingai

34191

Balandžio 7 dieną Jurbarke vyko atviros Jurbarko r. vaikų, jaunučių ir jaunių kiokušin karatė pirmenybės. Kuriose dalyvavo per 200 sportininkų iš 6 miestų: Jurbarko, Tauragės, Marijampolės, Raseinių, Raudondvario ir Kuršėnų. Puikiai sekėsi Kuršėnų komandai, į varžybas nuvyko 31 dalyvis.

Dalyvavo ir pradedantieji, ir aukštesnio meistriškumo sportininkai, kuriems šios varžybos – pasiruošimas artėjančiam Lietuvos vaikų čempionatui. Iš jų net 28 pavyko iškovoti prizines vietas. 3 vietas iškovojo 7 sportininkai: Dilanas Glazauskas, Vakaris Kaveckas, Bernardas Petkus, Aronas Pranauskas, Jonas Spuris, Gražvydas Tinteris ir Gabrielius Tinteris. Vicečempionais tapo 8 sportininkai: Joris Barista, Laurynas Dankis, Augustinas Dvarionas, Jokūbas Jonaitis, Kajus Jonaitis, Teodora Kaveckaitė, Mindaugas Lidys ir Ieva Pieškutė. Ir net 13 sportininkų pavyko tapti pirmenybių nugalėtojais: Titas Černiauskas, Danielė Glazauskaitė, Nojus Grikštas, Domas Kačiušis, Ignas Kybartas, Patricija Leščinskaitė, Tomas Mituzas, Šarūnas Neverdauskas, Kristijonas Pocius, Raigardas Salyga, Mėta Salygaitė, Gabija Vitkevičiūtė ir Gvidas Rimkus, kuris papildomai nusipelnė techniškiausio kovotojo apdovanojimo.

Po varžybų organizatoriai paskelbė, kad susumavus medalius Kuršėnų komanda iškovojo 1 komandinę vietą. Tokie pademonstruoti rezultatai džiugina ir optimistiškai nuteikia prieš artėjantį Lietuvos vaikų kiokušin karatė čempionatą, kuris vyks š. m. balandžio 21 dieną Kėdainiuose.