Pasigamink Velykų stalo dekoraciją lengvai ir greitai

Pasigamink Velykų stalo dekoraciją lengvai ir greitai
Vilnius
Reporteris Agnė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Velykos jau čia pat! Šiemet man nesitiki, kad liko vos kelios dienos iki šios gražiausios pavasario šventės. Tačiau tai – toli gražu nėra priežastis nepasipuošti namų ir šventinio stalo. Dalinuosi idėja, kaip pasigaminti dekoraciją greitai ir paprastai.

Velykos jau čia pat! Šiemet man nesitiki, kad liko vos kelios dienos iki šios gražiausios pavasario šventės.  Tačiau tai – toli gražu nėra priežastis nepasipuošti namų ir šventinio stalo. Dalinuosi idėja, kaip pasigaminti dekoraciją greitai ir paprastai.  

Gaminant įvairius patiekalus neišmeskit kiaušinių lukštų ir stenkitės nuskelti tik viršūnėlę ar mažiau nei pusę. Juos išplovus galima panaudoti: 

⁃    mažoms jaukioms vazelėms, į kurias galit pamerkti medžių šakeles su pumpurais, kačiukus, smulkias pavasarines gėlytes.  

⁃    gaminant žvakes. Aš gaminau jas iš natūralaus bičių vaško. Turėjau namuose visas reikalingas priemones, todėl man tai nesudarė papildomų rūpesčių. Tačiau galima pasigaminti išlydant nusipirktą žvakę (rekomenduočiau taip pat bičių vaško, tačiau tiktų ir paprasta) arba įdėti kiaušinio žvakutes. 

⁃    indelius sodinukams. Pasėjus į tokius indelius pipirnę ir laikant šiltai, ji dar spėtų išdygti iki Velykų. 

Viską sustatyti į turimą kiaušinių dėklą. Puikiai tinka popierinis nuo pirktų kiaušinių. Tik būkit atsakingi ir atsargūs, kad žvakės ugnis nepasiektų popieriaus. 

Stalo dekoracija paruošta, gėlės puikuojasi ant palangės, liko tik margučių marginimas ir šventinių pusryčių gaminimas. Juk namų jaukumas yra svarbiausias belaukiant visų švenčių.