Sportas2024 m. Rugpjūčio 7 d. 15:28

Pasibaigusiame ralyje „Aplink Lietuvą“ Rokiškio mero taurė atiteko lenktynininkėms

Rokiškis

Andriaus Stanio nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Rokiškio rajono savivaldybė

313122

Rugpjūčio 2-4 dienomis vykęs ralis „Aplink Lietuvą”, šeštadienį užsuko ir į Rokiškį – čia surengtame devintajame greičio ruože lenktynininkai susirungė dėl Rokiškio mero Ramūno Godeliausko taurės. Ją laimėjo ralio „Aplink Lietuvą“ moterų įskaitos nugalėtojos Augustė Rupšytė su Rūta Saladžiene, pergalę pasiekusios automobiliu „Volkswagen Golf“.

Ralyje su „Mercedes Benz“ automobiliu dalyvavo ir rokiškėnai Domas Meilus ir Žygimantas Spaičys. Savo klasėje bendroje įskaitoje lenktynininkai užėmė antrąją vietą.

Garbingiausią Lietuvos automobilių sporte apdovanojimą – Lietuvos Respublikos Prezidento taurę šiais metais laimėjo Aidas Valuckas ir Daumantas Vasiliauskas, su mažiausiais nuostoliais finišą pasiekę automobiliu „BMW M3 Silhouette“.

Trisdešimt trečią kartą vykusį ralį „Aplink Lietuvą” organizavo Lietuvos automobilių klubas, rengiantis jį nuo pat pirmųjų tokių lenktynių 1931 m.