Pasaulio taurės varžybose D. Rapšys – dukart trečias

Danas Rapšys – pirmas iš dešinės (World Aquatics nuotr.)

Šiaulių plaukimo centras „Delfinas“Šaltinis: Etaplius.lt

325264

Šanchajuje (Kinija) vykusiame Pasaulio plaukimo taurės pirmame etape Danas Rapšys iškovojo dvi trečiąsias vietas.

Pirmąkart Šiaulių plaukimo centro „Delfinas“ atstovas trečią vietą pelnė 400 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje, pademonstravęs 3 minučių ir 38,63 sekundės rezultatą. Dėl aukščiausių vietų kovojo septyniolika sportininkų.

Antrąkart trečią vietą D. Rapšys užėmė 200 m plaukimo laisvu stiliumi rungtyje, kurioje finišavo po 1 minutės ir 42,35 sekundės. Šioje rungtyje varžėsi 39 plaukikai.

Tiesa, fiziniai medaliai sportininkams Pasaulio taurės etapuose neteikiami, tačiau skiriami reitingo taškai.

D. Rapšys už dvi prizines vietas pirmajame etape pelnė 30,2 taško ir bendroje įskaitoje užėmė 26 vietą iš 62 klasifikuotų sportininkų.

Plaukiką varžyboms ruošia Šiaulių plaukimo centro „Delfinas“ treneris Paulius Povilionis ir Palangos baseino trenerė Ina Paipelienė.