Sportas2017 m. Liepos 16 d. 18:39

Pasaulio orientavimosi sporto takais čempionate paaiškėjo estafečių nugalėtojai

Irma BagūnėŠaltinis: Etaplius.lt

9466

Lietuvoje vykstančiame pasaulio orientavimosi sporto takais čempionate penktadienio vakarą paaiškėjo nugalėtojai estafečių rungtyje.

Sportininkų su negalia, „Paralympic“ grupėje“ nugalėjo Ukrainos komanda - Iryna Kulykova, Jehoras Surkovas ir Vladyslavas Vovkas, 2 min. 36 sek. aplenkusi čekus - Miroslavą Špidleną, Pavelą Dudiką ir Janą Kostovą. Trečioji vieta atiteko Norvegijos komandai (+2.39).

Lietuvos komanda - Borisas Gavrilovas, Laima Lažinskienė ir Tadeušas Šimkovičius - užėmė aštuntąją vietą (+4:32).

„Paralympic“ grupėje startavo 11 komandų.

„Open“ grupėje čempionais tapo Slovėnijos orientacininkai - Emilis Kacinas, Mateja Kerestešas ir Krešas Kerestešas. Sidabro medaliai atiteko norvegams, atsilikusiems 42 sek. Trečioje vietoje liko Čekijos komanda (+1.15).

Lietuvos komanda - Evaldas Liekmanis, Gintaras Mikolavičius ir Robertas Stankevičius - liko 15-oje vietoje (+5.05).

„Open“ grupėje, kurioje varžėsi sveikieji sportininkai, startavo 20 komandų.