Pasaulinės meno ir Medicinos darbuotojų dienos proga pasveikinti menininkai ir medikai

Molėtai
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Molėtų rajono savivaldybė

Balandžio 20 d. vakarą Pasaulinės meno ir Medicinos darbuotojų dienos proga į Molėtų kultūros centrą susirinkusius menininkus ir medikus profesinių dienų proga pasveikino ir įteikė padėkos raštus Molėtų rajono savivaldybės meras Saulius Jauneika.

Molėtų kultūros centro meno vadovei Jolantai Žalalienei – už kūrybiškumą, jaunųjų aktorių ugdymą, pasiektus aukštus rezultatus mėgėjų meno srityje, Molėtų rajono garsinimą.

Molėtų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vartotojų aptarnavimo skyriaus vedėjai Janinai Vyšniauskienei – už nuoširdų ir sėkmingą darbą organizuojant skaitymo skatinimą, edukacijas vaikams, ugdant vaikų ir tėvų skaitymo bei lankymosi bibliotekoje įgūdžius, bendradarbiaujant su Molėtų rajono švietimo įstaigomis, regiono bibliotekomis, aktyvų dalyvavimą įvairiuose kultūros ir socialiniuose projektuose.

Viešosios įstaigos Molėtų krašto muziejaus etnografei Nijolei Aleinikovienei – už kultūros vertybių puoselėjimą ir tyrinėjimą, tradicinių amatų populiarinimą, 25 metus organizuojamą  respublikinę tradicinio siuvinėjimo stovyklą „Žaliasis laumžirgis“, o taip pat Molėtų ligoninės gydytojui otorinolaringologui Albertui Ivaškevičiui ir gydytojai oftalmologei Julijai Ivaškevičienei, už ilgametį profesionalų, didelės atsakomybės reikalaujantį darbą, už geranoriškumą ir rūpestį sergint Molėtų krašto žmonių sveikatą.

Molėtų r. pirminės sveikatos priežiūros centro šeimos gydytojui Raimundui Morkūnui, už profesionalų ir sąžiningą darbą, teikiant kokybiškas sveikatos priežiūros paslaugas ir nuoširdžią pagalbą žmonėms ir Molėtų rajono greitosios medicinos pagalbos centro direktorei Auksei Mackonienei už indėlį kuriant Molėtų rajono savivaldybės greitosios medicinos pagalbos centrą ir profesionalaus kolektyvo telkimą. Šventinį vakarą vainikavo muzikinė dovana – ekscentriškojo ansamblio SUBTILUS koncertas, kupinas spalvingo skambesio ir geros nuotaikos.