Paroda „Išsiliejusios mintys“

Šiauliai
anonymous anonymous Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Armelita Vinogradovaitė, Šiaulių Lieporių gimnazijos 2c klasės mokinė, piešianti nuo vaikystės, visada svajojo surengti autorinę parodą ir pagaliau jos svajonė išsipildė. Gimnazijos trečiame aukšte atidaryta 16 juodai baltų kūrybos darbų „Išsiliejusios mintys“.

Mokinę atidaryti parodą paskatino mokytojas V. Kukulskis, kuris džiaugėsi, kad yra mokinių, kurie praturtina mokyklą, o Armelita – viena iš jų. Parodos atidarymo proga jaunosios kūrėjos atėjo pasveikinti būrys draugų, bendraklasių, klasės auklėtoja, lietuvių kalbos mokytojos, dailės mokytojas, gimnazijos direktorės pavaduotojas S. Urbas. Visi jie linkėjo Armelitai nesustoti, kurti toliau, savo drąsa ir energija užkrėsti kitus.

Pasak Armelitos, jos gyvenime svarbiausią vietą užima trys dalykai – dailė, gyvūnai ir literatūra. O kūryba vyksta ne tik tada, kai esi linksmas. Darbai atlikti su didžiule meile ir kruopštumu, juose užšifruotos menininkės mintys. Ir Armelita kviečia apsilankyti jos minčių karalystėje, kur siela pajaučia tikrąją laisvę.