Paraiškas dėl kompensacijos už nuotekų valymo įrenginius mažeikiškiai galės teikti du mėnesius

img_20230920_103701-1
Mažeikiai
Mažeikių r. savivaldybės nuotr.
Etaplius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Mažeikių rajono savivaldybė

Nuo kovo 1 d. iki gegužės 1 d. Mažeikių rajono gyventojai, įsigiję ir įsirengę individualių nuotekų valymo įrenginius arba nuotekų kaupimo rezervuarus, galės teikti paraiškas dėl jų įsigijimo dalinio kompensavimo.

Paraiškos bus priimamos Mažeikių rajono savivaldybės administracijos priimamajame vieno langelio principu adresu: Laižuvos g. 3, Mažeikiai.  

Teikti paraiškas įrenginių daliniam kompensavimui gauti gali gyventojai, savo gyvenamąją vietą deklaravę Mažeikių rajono savivaldybėje, įsigiję ir įsirengę įrenginius ne anksčiau kaip prieš 36 mėn. iki Individualių nuotekų valymo įrenginių arba nuotekų kaupimo rezervuarų įsigijimo dalinio kompensavimo tvarkos aprašo patvirtinimo, taip pat planuojantys įsigyti ir įsirengti įrenginius einamaisiais metais, kai nėra techninės galimybės prisijungti prie centralizuotų nuotekų tinklų ir tokie tinklai neplanuojami įrengti artimiausius 3 metus.  

Vertinant paraiškas, prioritetas teikiamas daugiavaikėms šeimoms, socialinę paramą gaunantiems asmenims, jei būste gyvena neįgalus asmuo, įrašytiems į rezervinį sąrašą.  

Pareiškėjui kompensuojama 50 proc. individualaus nuotekų valymo įrenginio arba nuotekų kaupimo rezervuaro įsigijimo vertės, bet ne daugiau kaip 1 250 Eur.