Panevėžyje sulaikytas vyras su marihuanos suktine, narkotikų rasta Kazlų Rūdoje, Šakiuose

elsa-olofsson-Et2GCPYzze4-unsplash
Panevėžys
Unsplash.com nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  BNS

Panevėžyje penktadienį sulaikytas vyras su galimai marihuanos suktine, narkotikų rasta ir Marijampolės apskrityje, pranešė policija.

Panevėžio apskrities Vyriausiasis policijos komisariatas šeštadienį informavo, kad kad 22 val. 20 min. Nemuno gatvėje atlikus dalinę 1992 metais gimusio vyro apžiūrą rasta suktinė su galimai narkotine medžiaga – marihuana. Nusikalstamos veikos padarymu įtariamasis sulaikytas.

Marijampolės apskrities Vyriausiasis policijos komisariatas skelbia, kad penktadienį 21.30 val. Kazlų Rūdoje prie namo M. Valančiaus gatvėje patikrinimui sustabdytas automobilis „VW Golf“, kurį vairavo 1996 metais gimęs vyras, vykęs kartu su 1987 metais gimusiu keleiviu. Atlikus dalinę apžiūrą buvo rasta augalinės kilmės galimai narkotinės ar psichotropinės medžiagos. 

Penktadienį 7 val. Šakių rajono policijos komisariate gautas anoniminis pranešimas, kad Gelgaudiškyje namuose Nemuno gatvėje galimai vartojamos narkotinės ar psichotropinės medžiagos. Nuvykus nurodytu adresu pas ten gyvenantį 1997 metais gimusį vyrą rastas aliuminio folijos gabaliukas, kurio viduje buvo galimai psichotropinė baltos spalvos medžiaga.