Panevėžio sporto centro triatlonininkės pasidabino auksu ir sidabru

Panevėžio sporto centro nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Panevėžio sporto centras

316870

Prieš prasidedant naujiems mokslo metams paskutinę vasaros dieną Panevėžio sporto centro triatlono trenerės Alinos Rancevos ugdytiniai dalyvavo dar vienose varžybose. Šįkart panevėžiečiai jėgas išbandė itin didelio populiarumo kasmet sulaukiančiame Lietuvos vaikų, jaunučių ir jaunių triatlono čempionate.

Jaunieji sportininkai iš Druskininkuose vykusių varžybų namo parvežė du medalius – aukso ir sidabro. Vaikų amžiaus grupėje dalyvavusi Viktorija Bukėnaitė visas rungtis įveikė greičiausiai ir iškovojo aukso medalį. Toje pačioje grupėje dalyvavusiai Ugnei Varaškevičiūtei atiteko antroji vieta. Abiem merginoms reikėjo nuplaukti 80 metrų, dviračiu įveikti 2,5 km distanciją bei nubėgti 500 m.

Pasak trenerės A. Rancevos, visai arti medalio buvo ir jaunučių amžiaus grupės dalyvė Elzė Pečiulytė. Šįkart laimėti medalį daugelio varžybų prizininkei sutrukdė sušlubavusi sveikata, sportininkė užėmė ketvirtą vietą.