Sportas2024 m. Spalio 1 d. 18:38

Panevėžio sporto centro lengvaatlečiams – sėkmingas startas „Aukštaitijos taurės“ varžybose

Panevėžio sporto centro nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Panevėžio sporto centras

321501

Šį savaitgalį duotas startas jaunučių ir vaikų lengvosios atletikos varžyboms „Aukštaitijos taurė 2025“. Pirmajame Joniškyje vykusiame etape varžėsi bei prizines vietas užėmė gausus būrys Panevėžio sporto centro lengvaatlečių.

Varžybose pirmieji prie starto linijos stojo trumpų distancijų bėgikai. Vaikų amžiaus grupėje 60 m greičiausiai įveikė pirmoji finišo liniją kirtusi Meda Revotaitė. Sportininkės rezultatas – 9,13 sek. Antroji finišavo Saulė Burškytė (9,34), Arijus Slapcinskas buvo septintas. 200 m distanciją Saulė Burškytė įveikė penkta, Mantė Čepulytė – šešta. 500 m distancijoje greičiausia ir vėl buvo Meda Revotaitė. Sportininkė šią distanciją įveikė per 1 min. 36 sek. Toje pačioje rungtyje berniukų grupėje dalyvavęs Lukas Kiela finišo liniją kirto šeštas, Jonas Garška – aštuntas. Šuolio į tolį rungtyje suskaičiavus rezultatus Arijus Slapcinskas užėmė šeštą vietą, Brigita Ragauskaitė buvo septinta, Benediktas Mateikis – devintas.

Jaunučių amžiaus grupėje 100 m distancijoje antras finišo liniją kirto Emilijus Dūda (12,68 sek.), trečia - Elzė Rasiulytė (14,43 sek.), ketvirtas finišavo Vakaris Paulauskas, penkta - Saulė Likšaitė, šešta - Ramunė Telyčėnaitė, septinta - Andželika Vaičelytė, aštunti - Ugnė Jagėlaitė ir Rapolas Dudėnas. 200 m distancijoje antri buvo Elzė Rasiulytė (30,69 sek.) ir Emilijus Dūda (26,94 sek.), ketvirti - Aira Šlekytė ir Vakaris Paulauskas, penkti - Elinga Bajorūnaitė ir Rapolas Dudėnas, šešta - Andželika Vaičelytė, aštunta - Ugnė Jagėlaitė. 800 m distancijos dalyvis Ignas Gumbinas užėmė trečiąją vietą (2 min. 24 sek.). Šuolio į aukštį rungtyje stipriausia buvo Austė Mackevičiūtė, kuri peršokusi į 1 m 60 cm iškeltą kartelę užėmė pirmąją vietą. Šuolio į tolį rungtyje dalyvavusi Ugnė Šteinaitė nušoko 4 m 68 cm ir užėmė antrąją vietą, Lėja Sereikaitė – trečiąją. Šios sportininkės rezultatas - 4 m 52 cm. Toje pačioje rungtyje dalyvausi Martyna Dubauskaitė buvo penkta, Paulius Janikūnas – šeštas, Milita Kundrotaitė - devinta. Rutulio stūmimo rungtyje antras vietas užėmė Ugnė Šteinaitė (9 m 94 cm) ir Arnas Bartusevičius (12 m 6 cm). Toje pačioje rungtyje dalyvavę Justė Mašalaitė užėmė penktą, Erika Pinigytė – šeštą, Kamilė Faigenbaumaitė – devintą vietas. Šiuos sportininkus varžyboms ruošė Panevėžio sporto centro lengvosios atletikos treneriai Kristina Sabalytė, Gytis Krivickas, Remigijus Jakubauskas, Viktorija Barvičiūtė, Brigita Šaučiūnaitė.

„Aukštaitijos taurė“ - tai kasmet vykdomas projektas, kuriuo siekiama tinkamai pasirengti respublikinėms varžyboms bei kelti jaunųjų lengvaatlečių meistriškumą. Po šio starto sportininkai intensyviai treniruojasi ir ruošiasi kitiems „Aukštaitijos taurė 2025“ etapams bei lengvosios atletikos čempionatams. II-asis „Aukštaitijos taurės“ etapas vyks spalio 25 d. Panevėžyje.