Panevėžio sporto centro lengvaatlečiai džiugina rezultatais

D. Kibirkščio nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Panevėžio sporto centras

291119

Panevėžio sporto centro lengvaatlečiams šis savaitgalis buvo itin intensyvus. Jauniausieji sportininkai dalyvavo Šiauliuose vykusiose tradicinėse vaikų lengvosios atletikos varžybose „Aukščiau, greičiau, toliau“, o jaunimo amžiaus grupės lengvaatlečiai varžėsi Kaune vykusiame Lietuvos čempionate.

Pasak organizatorių, vaikų lengvosios atletikos varžybos šiemet buvo rekordinės – dalyvavo daugiau kaip 400 jaunųjų sportininkų beveik iš visos Lietuvos. Čia geriausiai sekėsi Austei Mackevičiūtei ir Aronui Januškai.

Austė šuolio į aukštį rungtyje peršoko į 1 m 55 cm iškeltą kartelę ir užėmė pirmą vietą. Aronas 1000 m distancijoje pats pirmas kirto finišo liniją ir taip pat užėmė pirmą vietą (3 min. 18 sek.).

Šuolio į tolį rungtyje nušokusi 4 m 55 cm Lėja Sereikaitė laimėjo antrą vietą. 200 m distanciją Elzė Rasiulytė įveikė trečia ( 29,89 sek.). 600 m distancijoje Aira Šlekytė finišavo šešta.

Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir diplomais, prizininkai – medaliais ir diplomais, 4-6 vietų laimėtojai – medaliais. Šioms varžyboms jaunuosius sportininkus ruošė Panevėžio sporto centro lengvosios atletikos treneriai Gytis Krivickas, Brigita Šaučiūnaitė, Remigijus Jakubauskas ir Kristina Sabalytė.

Kaune dvi dienas vykusiame Lietuvos jaunimo uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionate su stipriausiais šalies lengvaatlečiais varžėsi ir Panevėžio sporto centro trenerių Aldonos Dobregienės bei Viktorijos Barvičiūtės ugdytiniai.

Varžybose geriausiai sekėsi 60 m distanciją bėgusiam Kasparui Breimeliui – sportininkas iškovojo ketvirtą vietą.

Šuolio į aukštį rungtyje Neda Vidzėnaitė užėmė penktą, o Gilija Mėlynytė – šeštą vietas. 60 m barjerinio bėgimo rungtyje šešta finišo liniją kirto Neda Vidzėnaitė, 200 m distancijoje Patricija Grigalionytė buvo septinta, toje pačioje rungtyje dalyvavęs Aidas Armokas – devintas, 60 m bėgimo distancijoje Patricija Grigalionytė finišavo dešimta. Susumavus miestų komandinius rezultatus Panevėžiui atiteko penkta vieta.