Sportas2021 m. Rugpjūčio 13 d. 08:38

Panevėžio sporto centro baidarių ir kanojų irkluotojai iš varžybų grįžo su apdovanojimais

Reporteris AgnėŠaltinis: Etaplius.lt

184544

Trečiadienį Šiauliuose vyko Lietuvos jaunučių pirmenybių bei vaikų baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame dalyvavo ir Panevėžio sporto centro komanda.

„Mes, kaip treneriai džiaugiamės savo ugdytinių pasiekimais. Ypatingai džiugina Kotryna Glemžaitė, kuri puikiai pasirodė Europos jaunių čempionate, iškovojusi 8 vietą. Ji pateko į Lietuvos jaunių rinktinę ir Pasaulio jaunių čempionate atstovaus Lietuvai“, - sakė treneris Vytautas Vaičikonis.

Panevėžiečiai iš varžybų į namus grįžo su penkiais aukso medaliais. Ant nugalėtojų pakylos laiptelio du Panevėžio sporto centro ugdytiniai lipo du kartus – tai Rasa Vaičikonytė ir Linas Bukauskas.

R. Vaičikonytė ir L. Bukauskas nugalėtojų vardus pelnė greičiausiai vienviete baidare įveikę 200 m distanciją. Čia aukso medaliu pasidabino ir K. Glemžaitė. Antrą kartą L. Bukauskas ant nugalėtojų pakylos laiptelio lipo dviviete baidare 500 m distanciją pirmas įveikęs su porininku iš Raimundo Sargūno sporto gimnazijos Nedu Kraujaliu. Taip pat antrą kartą aukso medaliu pasidabino ir R. Vaičikonytė dviviete kanoja 500 m distanciją greičiausiai irklavusi su porininke Gabija Bakaite.

Antrą vietą varžybose laimėjo vienviete baidare 200 m distancijoje irklavę Paulius Valma, G. Bakaitė bei dviviete kanoja 500 m distancijoje irklavę Danielius Gaurys su broliu Dovydu.

Trečias vietas užėmė vienviete kanoja 200 m distancijoje irklavę Vytautė Gaurytė ir jos brolis Danielius Gaurys. 200 m distanciją taip pat trečias įveikė vienvietę baidarę irklavęs Lukas Mačionis. Bronzos medaliais pasidabino ir dviviete kanoja 500 m distancijoje irklavusios Gabrielė Baltrušaitytė su Neda Maciūte bei Beatričė Juškaitė su Indre Savickyte. Domantas Gritėnas su L. Mačioniu ant trečiojo nugalėtojų pakylos laiptelio lipo įveikę 500 m distanciją irklavę dviviete kanoja.

Iš viso varžybose Panevėžio sporto centro irkluotojai iškovojo 14 įvairių spalvų medalių. Jaunuosius sportininkus treniruoja Dalia Vaičikonienė, Edita Simonaitytė, Vytautas Vaičikonis bei Pavelas Bespalovas.

Šiuo metu komandos lyderė K. Glemžaitė ruošiasi rugsėjo 3-6 d. Portugalijoje vyksiančiam Pasaulio jaunių čempionatui. Rugsėjo 10-12 d. Panevėžio sporto centro komanda Čekijoje dalyvaus didžiausiose pasaulyje jaunučių varžybose „Olympic hopes“ regatoje.