Panevėžio rajone miške rasta gulinti nepilnametė, keli neblaivūs įtariamieji – areštinėje

Panevėžys
BNS/Fotobanko nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  BNS

Panevėžio rajone miške penktadienį vakare buvo rasta gulinti nepilnametė, keturi neblaivūs įtariamieji, dalis jų nepilnamečiai, uždaryti į areštinę.

Kaip pranešė Policijos departamentas, penktadienį apie 21 val. 50 min. Paįstrio kaime miške rasta gulinti 2006 metais gimusi nepilnametė, kuri paguldyta į ligoninę.

Neblaivūs įtariamieji uždaryti į areštinę, tai: 2006 metais gimęs nepilnametis (0,95 prom. girtumas), 2006 metais gimusi nepilnametė (0,67 prom. girtumas), 2003 metais gimęs jaunuolis (1,10 prom. girtumas) ir 2007 metais gimęs nepilnametis.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal straipsnį dėl sunkaus sveikatos sutrikdymo.

Pagal šį straipsnį tas, kas sužalojo ar susargdino žmogų, jeigu dėl to nukentėjęs asmuo neteko regos, klausos, kalbos, vaisingumo, nėštumo ar kitaip buvo sunkiai suluošintas, susirgo sunkia nepagydoma ar ilgai trunkančia liga, realiai gresiančia gyvybei ar stipriai sutrikdančia žmogaus psichiką, arba prarado didelę dalį profesinio ar bendro darbingumo, arba buvo nepataisomai subjaurotas nukentėjusio asmens kūnas, baudžiamas laisvės atėmimu iki dešimties metų.