Paminėtos net trys prasmingos veiklos sukaktys

resize_1472x924_dsc02230
Marijampolė
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Marijampolės savivaldybė

Sasnavoje jau daug metų veikia Elenos Senkuvienės vadovaujamos įstaigos – Sasnavos labdaros fondas, Sasnavos vaikų dienų centras ir Sasnavos vaikų ir jaunimo gerovės centras „Židinys“. Elenos noras kurti gražius darbus, jos didelė ir atvira širdis bei neabejingumas tiems, kuriems labiausia reikia dėmesio kuria stebuklus.

Šie metai – labai simboliški. Visos trys įstaigos, galima sakyti, švenčia veiklos jubiliejus. Labdaros fondas veikia jau 25 metus, vaikų dienos centras – 20 metų, o vaikų ir jaunimo gerovės centras – 15 metų.

Pasveikinti ir pasidžiaugti prasminga įstaigų vadovės Elenos Senkuvienės veikla atvyko Marijampolės savivaldybės vicemeras Artūras Visockis, Socialinės ir sveikatos apsaugos komiteto pirmininkas Alvydas Kirkliauskas ir Sasnavos seniūnė Nijolė Smilgienė.

„Nuostabūs dalykai vyksta šiose įstaigose. Aš visuomet čia atvykęs džiaugiuosi matydamas tiek daug laimingų ir nuoširdžių vaikų šypsenų. Didžiulis „ačiū“  vadovei E. Senkuvienei ir jos kolektyvui, už tai, kad kuriate tokius prasmingus darbus ir kad kiekvienas čia esantis jaučiasi lyg namuose. Jūsų puoselėjamas gerumas persiduoda visiems ir aš viliuosi ir linkiu,  jog niekada nepailstumėte kurti geresnį rytojų“, – kalbėjo vicemeras A. Visockis.

Kirkliauskas ir N. Smilgienė taip pat pasidžiaugė ypatingais ir svarbiais įstaigų darbais ir pastebėjo, kad dešimtmečius skaičiuojanti prasminga veikla yra vertinama ir labai reikalinga.

Susirinkę vaikučiai buvo paruošę nuotaikingą kalėdinį pasirodymą, kurio ir pakvietė visus pasiklausyti.

Sekite savo miesto naujienas!