Paminėtas Ūdekų kaimo bendruomenės 20-metis

dsc_0051
Pakruojis
L. Katiliaus nuotr.
Etaplius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Pakruojo rajono savivaldybė

Šių metų pabaiga – ypatingas laikas Ūdekų kaimo bendruomenei. Gausiame būryje draugų ir bičiulių buvo paminėtas Ūdekų kaimo bendruomenės 20 metų jubiliejus. Šventinio vakaro metu bendruomenės pirmininkė Aušra Bartašė sveikino bendruomenę ir prisiminė drauge nuveiktus darbus, įvykusias šventes, įgyvendintus projektus.

Ūdekų kaimo bendruomenė turtinga – per savo gyvavimo dvidešimtmetį ji turėjo net 6 pirmininkus. Pasveikinti bendruomenės atvykęs Pakruojo rajono savivaldybės meras Saulius Margis džiaugėsi, kad jubiliejų mininti bendruomenė garsėja kaip stipri, vieninga komanda, kuri be sunkumų įveikia visas užduotis, yra kupina šaunių idėjų bei aktyviai dalyvauja įvairiuose renginiuose. Meras taip pat įteikė padėkas už prasmingą ir nuoširdžią pagalbą prisidedant prie Ūdekų kaimo bendruomenės veiklos buvusioms bendruomenės pirmininkėms: Nijolei Guževičienei, Gitanai Pašiškevičienei, Sonatai Montvydaitei, Danutei Maižuvienei, Gitanai Poškuvienei ir dabartinei bendruomenės lyderei Aušrai Bartašei.

Bendruomenės sueigos metu buvo neužmiršti ir savo asmenines jubiliejines šventes minėję bendruomenės nariai. Buvusi bendruomenės pirmininkė, Linkuvos seniūnijos seniūnė Gitana Pašiškevičienė džiaugėsi sėkminga bendruomenės veikla ir padovanojo šviesos ir šilumos simbolį – žibintą, kad šviesdamas jis nuolat kviestų susiburti kaimo gyventojus. Nuskambėjus sveikinimams ir palinkėjimams, paragavus šventinio torto, vakaro programą tęsė muzikinė grupė „Šiaurės pašvaistė“.