Pamaryje apsilankė LR Prezidentas Gitanas Nausėda ir Pirmoji ponia Diana Nausėdienė

img-1389
Šilutė
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Šilutės rajono savivaldybės inf.

Išskirtinis vizitas – išskirtinė diena visam Šilutės kraštui. Gruodžio 20 d. Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda bei Pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė kartu su komanda apsilankė Šilutėje, susitiko su Savivaldybės vadovais ir Pamario bendruomene. Aplankytos švietimo, socialinės, kultūros įstaigos, Rusnėje gyvenantys ukrainiečiai, susitikta su bendruomenėmis.

„Mums garbė šiandien priimti tokius svečius bei aptarti aktualius ir svarbius klausimus. Įstaigų lankymas, susitikimai su bendruomenėmis ir diskusijos, tikiuosi, sudarys puikias galimybes geriau pažinti mus, problemas ir numatyti galimybes joms spręsti“, – susitikimo su Prezidentu metu sakė meras Vytautas Laurinaitis.

Viešnagės Pamaryje darbotvarkė buvo išties intensyvi. Pirmiausia Prezidentas su Pirmąja ponia padėjo gėlių prie Klaipėdos krašto prijungimui prie Lietuvos skirto paminklinio ženklo. Pabendravęs su ceremonijoje dalyvavusiais šauliais savanoriais ir gyventojais J. E. Prezidentas Gitanas Nausėda susitiko su Savivaldybės meru Vytautu Laurinaičiu. Susitikimo metu diskutuota kraštui ir jo žmonėms aktualiais klausimais – apie polderių ir melioracijos sistemų atnaujinimą bei priežiūrą, kalbėta švietimo, sveikatos apsaugos ir socialinės srities klausimais.

Vėliau vyko susitikimas su Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadu generolu Rustamu Liubajevu. Aptarta saugumo situacija prie valstybės sienų, diskutuota apie iššūkius ir sprendimus. 

Prezidentas taip pat apsilankė Šilutės pirmojoje gimnazijoje, kur vyko susitikimas su Šilutės gimnazijų moksleiviais.

Tuo metu Pirmoji ponia Diana Nausėdienė, lydima vicemerės Daivos Žebelienės, apsilankė Šilutės socialinės globos namuose, vėliau – „Kintai Arts“ meno rezidencijoje Kintuose, susitiko su bendruomene „Rusnės sala“ ir miestelyje gyvenančiais ukrainiečiais.

Vakare vyko Prezidento ir Pirmosios ponios susitikimas su Šilutės rajono savivaldybės bendruomene.

 „Su šiuo kraštu mane sieja daug gražių prisiminimų. Pamarys – ypatinga vieta. Atvykęs čia jautiesi, kad esi kitokiame krašte, su išskirtine architektūra, visada jauti netoliese esančią didingą vandens jėgą. Labai džiaugiuosi ir šiandien išgirdęs unikalią šišioniškių šnektą“, – susitikimo su bendruomene metu kalbėjo Prezidentas G. Nausėda.

Šilutiškiai taip pat pateikė aktualių klausimų, į kuriuos Prezidentas išsamiai atsakė, pabendravo su atvykusiais į susitikimą gyventojais jiems svarbiomis temomis.

Vizito nuotraukos