Palangos jaunimas dalyvavo jaunimo metų uždaryme Marijampolėje

Palangos jaunimas dalyvavo jaunimo metų uždaryme Marijampolėje
Palanga
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Palangos miesto savivaldybės inf.

Lietuvos ir Europos jaunimui 2022-ieji buvo ypatingi. Visus metus Lietuvoje ir Europoje vyko daugybė renginių ir iniciatyvų, skatinančių atkreipti dėmesį į jaunimo politiką bei drauge spręsti jauniems žmonėms kylančias problemas.

Tačiau metai baigiasi, tad lapkričio 18 dieną Jaunimo metus Palangos jaunuoliai palydėjo svetingai juos sutikusioje Marijampolėje. Kodėl Marijampolėje? Todėl, kad kiekviena pabaiga ir kažko pradžia. 2023-iaisiais Marijampolė tituluota pirmąja Lietuvos jaunimo sostine. Kad ji verta Jaunimo sostinės titulo parodė ir Jaunimo metų uždarymo renginys: čia vyko jaunimo galimybių mugė, kurioje laukė ne tik susitikimai su Lietuvoje aktyviai veikiančiomis nevyriausybinėmis organizacijomis, bet ir įvairios dirbtuvės. Renginio metu buvo galima išgirsti visiems pažįstamus jaunimo, politikos, sporto ir visuomeninių sričių atstovus nuomonių ringe. Netrūko ir juoko – jaunimas galėjo pasijuokti stand-up comedy pasirodyme bei pašėlti su puikiai pažįstama muzikos grupe.

Jaunimas po renginio sakė: „Viskas buvo nuostabu, labai patiko diskusija, buvo įdomu klausytis nuomonių ir pačiai balsuoti. Buvo linksma praleisti sekmadienį kitame mieste su draugėmis bei pasiklausyti „Jauti“ koncerto. Tikiuosi daugiau tokių išvykimų!!“ (Veronika). „Labai esu dėkinga žmonėms kurie atsidavę suorganizavo šį puikų metų uždarymą ir mus priėmė šiltai. Pasijaučiau kaip namie, nieko netrūko viskas buvo tobulai“ (Eva“). „Nors ir toli, tačiau važiuoti buvo verta: „Buvo labai verta važiuoti, nors ir toli, 100 proc. važiuočiau dar kartą“ (Urtė); „Ačiū labai už suteiktą galimybę nuvykti į tokį nuostabų renginį ir jame sudalyvauti. Įspūdžių tikrai parsivežiau nuostabių, teko pamatyti ir susipažinti su Marijampole, kurioje niekad neteko pabuvoti, pavyko paspaust ranką Mantui Stonkui ir su juo šiek tiek pakalbėti, buvo įdomu išgirsti apie prioritetų susiskirstymą ir sudalyvauti Jaunimo metų uždaryme. Ačiū!“.

Palangos miesto savivaldybei, sudariusiai galimybes vykti į renginį, dėkoja ir kiti dalyviai: „Pirmiausia ir svarbiausia, tai labai noriu padėkoti jums, kad pakvietėte nuvažiuoti į nuostabų renginį, Jaunimo metų uždarymą Marijampolėje. Buvo be galo smagu ir faina. Nepakartojama! Labai džiugu buvo susipažinti su naujais žmonėmis iš skirtingų miestų. Be galo linksmas buvo stand-up’as su Emiliu Jokūbų ir tikrai šauniai Mantas Stonkus pravedė renginį“ (Meida); „Ačiū jums už tokią galimybę dalyvauti“ (Samanta).

Telieka palinkėti, kad dėmesys jaunimui nebūtų skiriamas tik Jaunimo metais, tačiau, atrodo, Palangai tai negresia. Gal ir mūsų kurorto jaunuoliai kada nors laimės konkursą ir Palangai padovanos Lietuvos jaunimo sostinės titulą, ką gali žinoti.