Palangoje lankėsi kultūros ministras Simonas Kairys

Palangoje lankėsi kultūros ministras Simonas Kairys
Palanga
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Palangos miesto savivaldybė

Penktadienį Palangoje lankėsi kultūros ministras Simonas Kairys. Savivaldybėje vykusio susitikimo su miesto meru Šarūnu Vaitkumi metu aptarti Palangos miesto savivaldybės įgyvendinami ar planuojami įgyvendinti kultūros objektų statybos bei rekonstrukcijos projektai ir jų finansavimo galimybės.

Šiame susitikime taip pat dalyvavo mero pavaduotojas Rimantas Antanas Mikalkėnas, Savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkė Ilona Pociuvienė, Kultūros skyriaus vedėjo pavaduotoja Jūratė Mitkevičiūtė bei „Palangos orkestro“ vadovas Vygantas Rekašius.

Kultūros ministrui pristatyti planuojami Muzikos ir meno namai, kuriuos įrengti ketinama šalia Koncertų salės, taip pat kalbėta apie A. Mončio namų-muziejaus bei vilų „Romeo“ ir „Džiuljeta“ restauracijos planus. Darbinio susitikimo metu taip pat kalbėta apie kino teatro „Naglis“ rekonstrukcijos dokumentacijos tvarkymo eigą bei klausimus, kuriuos būtina išspręsti, kad šio projekto įgyvendinimas vyktų sklandžiai. Ministrą taip pat domino paminklo Prezidentui Antanui Smetonai statybos projekto įgyvendinimo eiga.

Po pokalbio Savivaldybėje, kultūros ministras su miesto vadovais aplankė Palangos kultūros įstaigas – Kurhauzą bei čia įsikūrusį Kultūros ir jaunimo centrą, taip pat apsilankė Koncertų salėje, Kurorto muziejuje, A. Mončio namuose-muziejuje. Čia pavakare ministras susitiko su Palangos kultūros srities darbuotojais.

 

Redakcija rekomenduoja