Palangoje Jaunimo savaitės renginiai įgavo pagreitį

Palangoje Jaunimo savaitės renginiai įgavo pagreitį
Palanga
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Palangos miesto savivaldybės inf.

Palanga šurmuliuoja ir švenčia jaunystę – su šūkiu „Kas tu?“, skirtu parodyti, kokie įvairūs esame, kurorte įsibėgėjo Jaunimo savaitei skirti renginiai. Trečiadienį jaunuoliams skirti renginiai kelioms dienos visus sukvietė ir į Šventąją, o šeštadienį vainikuos pajūryje vyksiančios ekstremalaus sporto varžybos „Karramba“.

Renginių gausa

„Geriau ir būti negali. Labai džiugina norinčių dalyvauti jiems skirtuose renginiuose jaunuolių gausa“, – paklausta, kaip sekasi švęsti į kurortą suvažiavusiems bei vietiniams jaunuoliams, sakė Palangos miesto savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Laura Janušienė.

Visą savaitę, jau nuo sekmadienio, jaunuoliams – tiek palangiškiams, tiek ir kurorto svečiams – skirti renginiai veja vienas kitą. Taip smagiai ir turiningai Palanga pažymi Tarptautinę jaunimo dieną, minimą rugpjūčio 12 d. „Tačiau vienos dienos tam per maža“, – šypsojosi L. Janušienė.

Saulės jūra

Be kitų, jau nuvilnijusių jaunuoliams skirtų renginių, trečiadienį Palangoje iš Šventojoje prasidėjo Jaunimo vasaros festivalis „Saulės jūra“, kurio metu siekiama jaunuoliams atskleisti Palangos kurorto įvairiapusiškumą.

Tad festivalio metu lankytojų laukia net penkios skirtingos erdvės, siūlančios skirtingas veiklas bei patirtis: „Info ir pasikrovimo erdvėje“ galima sužinoti apie visas Jaunimo savaitės veiklas, pasikrauti ne tik jėgų, bet ir telefoną, atsigerti vandens, pasinaudoti bevieliu internetu; „Laisvalaikio erdvėje“ visų norinčių laukia pramogos ir poilsis; „Kūrybos ir susitikimų erdvėje“ džiugina graffiti ir mozaikų dirbtuvės, muzikiniai pasirodymai, susitikimai su atlikėjais, kūrėjais ir kt.; „Pasimatymų erdvė“ jaunuoliams suteiks galimybę pabūti privačiau, atlikti vienas kito pažinimo testą.

Veiklos Šventojoje

O štai „Edukacijos erdvė“ trečiadienį jaunuolius sukvietė į Šventąją, Pėsčiųjų aikštės paviljoną bei siūlo išbandyti įvairius praktinius užsiėmimus ir mokymus.

Trečiadienį jaunimą sudominę būgnų edukacija bei stovėjimo ant vinių užsiėmimais, šiandien, ketvirtadienį, organizatoriai kviečia išmokti pagauti sapnus (sapnų gaudyklės užsiėmimai vyks 16 val.) bei namus padabinti pajūryje rastomis gamtos dovanomis (namų dekoro iš pajūrio radinių kūrybos mokymai – 18 val.). Penktadienį Šventojoje laukiami fotografijos mėgėjai – praktinis fotografijos užsiėmimas vyks 16 val.

Dalyviai kviečiami registruotis vietoje nuo 15:00 val. arba iš anksto: https://forms.gle/vejsEVhPh7Ujphb57.

Ekstremalaus sporto varžybos

Šeštadienį ekstremalių pojūčių bei kvapą gniaužiančių vaizdų nestigs pajūryje – paplūdimyje ties centrine gelbėjimo stotimi vyks ekstremalaus sporto varžybos „Karramba“, kuriose nemokamai dalyvauti kviečiami visi norintys riedlentininkai bei BMX dviratininkai. Registruotis į varžybas bus galima varžybų dieną, rugpjūčio 13 d., renginio vietoje, paplūdimyje prie rampos.  

„Nesvarbu ar atletas yra jaunas, ar vyresnis, svarbiausia – kad jis pradėtų varžybų karjerą ir su kiekvienomis varžybomis įgytų vis daugiau patirties“, – sakė vienas iš „Karrambos“ organizatorių Albertas Martinaitis.

Nenorintys dalyvauti varžybose taip pat nenuobodžiaus – šiemet prie „Karrambos“ prisijungia ir vandens sporto atstovai WINDTRAIN ir JŪRA SPOT, kurie varžybų svečiams suteiks unikalią galimybę, padedant instruktoriui, pažinti ir išbandyti jėgos aitvarų ir irklenčių sporto šakas.

Daugiau informacijos

Daugiau informacijos apie Palangoje vykstančios Jaunimo savaitės renginius galite rasti https://www.facebook.com/events/869345337375655, taip pat - https://www.facebook.com/PalangosJaunimoErdve bei https://www.palangosjaunimas.lt/renginiai.