Pakruojyje vyko Aukštaitijos kroso varžybos

Pakruojis

Etaplius.ltŠaltinis: Pakruojo rajono savivaldybės inf.

244929

Sekmadienį Pakruojo MTB dviračių klubo „Em Ty By" organizuotose Aukštaitijos kroso varžybose kalnų dviratininkai pralėkė Petrašiūnų mototrasos kalniukais.

Varžybose dalyvavo 60 dalyvių iš skirtingų Lietuvos vietovių: Pakruojo, Rokiškio, Biržų, Panevėžio, Šilalės, Klaipėdos, Utenos, Šiaulių ir kt. Gausiausiai, net 45 dalyviai, dalyvavo ilgiausiose trasose: vyrai 20 km, o moterys 9 km mototrasos kalnais, takeliais, pievomis ir aukštomis įkalnėmis.

Greičiausi dalyviai buvo iš Panevėžio – Domui Manikui atiteko Pakruojo r. sav. mero Sauliaus Margio taurė, o Elžbietai Seliavaitei – Pakruojo r. seniūnijos seniūno Svajūno Miknevičiaus taurė.

Pakruojo MTB dviračių klubo „EmTyBy" komandos nariai taip pat iškovojo prizų: moterų grupėje (virš 35 m.) 1 vietą laimėjo Vaida Šeižė, vaikų grupėje (13–15 m.) ir vyrų grupėje (iki 18 m.) 3 vietas laimėjo Gabrielius Kranauskas. Kitiems nariams ne taip pasisekė - trūkusios dviračių grandinės bei sužalojimai neleido baigti trasos.

Dalyviai buvo apdovanoti organizatorių medaliais, Pakruojo r. sporto centro taurėmis, Savivaldybės ir reklamos kompanijos „Geniukas“ atminimo dovanomis, Pakruojo dvaro kvietimais, pakruojietiškais šakočiais, saldainiais, gira.

Už skaniausią šiupininę dalyviai dėkojo Lietuvos samariečių bendrijos Pakruojo skyriaus šefui Żilvinui Pašakinskui ir jo komandai!