Pakruojyje dirbs naujas gydytojas odontologas

d.-umantas.rtf-002
Pakruojis
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Pakruojo rajono pirminės sveikatos priežiūros centre nuo rugpjūčio mėnesio dirba naujas gydytojas odontologas Domas Umantas. Gydytojas kilęs iš Panevėžio, užaugęs medikų šeimoje, todėl kitokio kelio niekada ir neįsivaizdavo, nes matė puikius pavyzdžius. Jaunam odontologui mediko darbas visada atrodė įdomus, prasmingas bei perspektyvus, todėl noriai mokėsi ir sėkmingai baigė odontologijos studijas.

Kiek neįprasta, nes Domas Umantas studijavo ne Lietuvoje, o Rygoje, Latvijos universitete. Mokslus užsienyje jis pasirinko ne atsitiktinai, o dėl ateities perspektyvų, platesnio požiūrio į darbą, galimybių dalyvauti mokymuose užsienyje. Šiuo sprendimu gydytojas džiaugiasi, nes dabar turi itin platų kolegų ratą ne tik Lietuvoje, Latvijoje, bet ir Vokietijoje bei kitose šalyje.  Įdomu su kolegomis dalintis žiniomis, patirtimi, darbo skirtumais ir planais.

Kadangi Domas Umantas Pakruojo PSPC dirba jau nuo rugpjūčio mėnesio, kai kurie pacientai odontologą jau pažįsta ir spėjo pasidžiaugti jo darbu. Pasak gydytojo, žmonės jį priima labai draugiškai, pasitiki ir mielai renkasi jo paslaugas.

Šiuo metu didžiausias gydytojo odontologo prioritetas yra darbas, kuris tikrai teikia malonumą. Žinoma, lieka laiko ir poilsiui, laisvalaikiui, nes domisi sportu, patinka stebėti įvairias sporto varžybas.

Linkime gydytojui Domui Umantui sėkmės, nenustoti tobulėti ir dar ilgai padėti Pakruojo PSPC pacientams turėsi gražesnes ir sveikesnes šypsenas!