Pakruojyje atidaryta Kalėdų rezidencija

dsc_0022
Pakruojis
Savivaldybės nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Pakruojo rajono savivaldybės inf.

Pirmadienio vakaras buvo stebuklingas ir mažiems, ir dideliems! Pakruojo ugniagesių draugijos stoginės kiemelyje susirinkę vaikai ir jų tėveliai nekantriai laukė į Pakruojį atvykusio Kalėdų senelio, kuris šiuo gražiu, šventiniu laikotarpiu įsikurė pačioje Pakruojo ugniagesių draugijos stoginėje.

Sulaukus Kalėdų senelio, vaikai ir tėveliai pakviesti užeiti į rezidenciją, kurioje dirbo mažieji senelio pagalbininkai – elfai. Visus susirinkusius muzikiniais kūriniais džiugino Pakruojo Juozo Pakalnio menų mokyklos smuikininkai (mok. Ligita Stravinskienė, akomponavo Rasa Vaigauskaitė), o po nuotaikingo jų pasirodymo visi norintys galėjo pabendrauti su Kalėdų seneliu ir gauti saldžią dovanėlę tiesiai iš jo rankų! Kalėdų rezidencijoje taip pat lankėsi ir Pakruojo rajono savivaldybės meras Saulius Margis, vicemerė Simona Lipskytė, mero patarėjas Linas Katilius, savivaldybės administracijos Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyriaus vedėja Renata Budrienė.

Meras S. Margis artėjančių švenčių proga linkėjo, kad švenčių laikotarpis būtų kupinas jaukumo, artimųjų dėmesio ir stebuklų, kurie aplanko kiekvieno namus šventų Kalėdų naktį.