Pakruojo rajono socialinių įstaigų darbuotojai rinkosi į sporto šventę

434106558_747385794199745_5052232637988156388_n
Pakruojis
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Pakruojo rajono savivaldybės inf.

Kovo 21 dieną Guostagalyje susirinko ne tik pačios rūpestingiausios, tačiau ir sportiškiausios Pakruojo rajono socialinių įstaigų darbuotojos. Kultūros namuose jau antrą karta vyko Pakruojo rajono socialinių įstaigų darbuotojų sporto šventė, skirta paminėti Kovo 11-ąją, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Ją organizavo Linkuvos socialinės globos namų komanda.

Pasveikinti susirinkusiųjų atvykusi Pakruojo rajono savivaldybės administracijos Socialinės rūpybos skyriaus vedėja Daiva Rutkevičienė perdavė nuoširdžiausius linkėjimus nuo Pakruojo rajono savivaldybės vadovų, kurie tą dieną šventėje negalėjo dalyvauti, nes ji sutapo su svarbiu rajono tarybos posėdžiu. Vedėja D. Rutkevičienė taip pat džiaugėsi, kad atsakingo, kilnaus ir ne lengvo darbo metu darbuotojai moka ir atsipalaiduoti bei susirinkti tokiame gausiame būryje bendraminčių.

Į šventę susirinko bei sporto rungtyse dalyvavo socialinių darbuotojų komandos iš Pakruojo, Linkuvos, Rozalimo, Klovainių. Stipriausia komanda šiais metais – Pakruojo rajono savivaldybės administracijos Socialinės rūpybos skyriaus merginos, laimėjusios 1-ąją vietą!