Pakruojo rajono savivaldybės atstovams pristatyta Anykščių vieningo atsiskaitymo sistemos sukūrimo / įdiegimo patirtis

Pakruojo rajono savivaldybės atstovams pristatyta Anykščių vieningo atsiskaitymo sistemos sukūrimo / įdiegimo patirtis
Anykščiai
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Anykščių rajono savivaldybė

Lapkričio 9 dieną Anykščių rajono savivaldybėje lankėsi Pakruojo rajono savivaldybės meras Saulius Margis kartu su komanda.

Vizito tikslas – gerosios patirties dalijimasis įkuriant vieningą atsiskaitymo už rajone teikiamas paslaugas centrą.

Anykščiuose Klientų aptarnavimo centras veiklą pradėjo praėjusiais metais, gegužės 11 d. Čia vienoje vietoje aptarnaujami UAB Anykščių komunalinio ūkio, UAB „Anykščių šiluma“ ir UAB „Anykščių vandenys“ klientai. Klientų aptarnavimo centre gyventojai gali susimokėti už šių bendrovių suteiktas paslaugas, sudaryti ar atnaujinti paslaugų teikimo sutartis bei gauti aktualią informaciją.

Svečiams patirtį nuo idėjos iki rezultato pristatė savivaldybės meras Sigutis Obelevičius ir mero pavaduotojas Dainius Žiogelis kartu su įstaigų, dalyvaujančių vieningo atsiskaitymo sistemoje, vadovais. UAB Anykščių komunalinis ūkis direktorius Kazys Šapoka, UAB „Anykščių šiluma“ direktorius Dainius Šiaučiulis ir UAB „Anykščių vandenys“ direktorius Egidijus Šileikis svečiams pasakojo apie bendrus darbus kuriant vieningą atsiskaitymo sistemą, su kokiais iššūkiais susidūrė įmonės, kaip pasikeitė ir kokios įtakos turėjo vieningos sistemos diegimas atskiroms įmonėms. Pasidalijus gerąja patirtimi svečiai buvo kviečiami vykti į Anykščių Klientų aptarnavimo centrą. Pakruojo rajono meras Saulius Margis dėkojo Anykščių rajono savivaldybės ir įstaigų vadovams už priėmimą ir pasidalijimą patirtimi.