Pakruojo rajone apvirto vilkikas: kelias Pakruojis–Smilgiai tapo nepravažiuojamas (papildyta)

Pakruojo rajone apvirto vilkikas: kelias Pakruojis–Smilgiai tapo nepravažiuojamas (papildyta)
Šiauliai
Reporteris Brigita Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Pakruojo rajone apvirtus vilkikui kelias Pakruojis–Panevėžys tapo nepravažiuojamas. Pirminiais duomenimis vairuotojas reanimacijoje.

Penktadienio rytą Šiaulių apskrities policija pranešė apie eismo įvykį kelyje Pakruojis–Smilgiai, ties Šinkaučiškio kaimu. Pirminiais duomenimis, važiuojamąją kelio dalį užtvėrė galimai dėl slidžios kelio dangos slydęs ir apsivertęs krovininis automobilis bei išbyrėjęs krovinys.

„Vairuotojai, minėtą atkarpą apvažiuokite keliu, vedančiu pro Klovainius link Rozalimo. Iš Šiaulių vykstantiems Panevėžio link, siūlome važiuoti pro Radviliškį“, – skelbia pareigūnai.

Pirminiais duomenimis eismo įvykis įvyko apie 1 val. nakties dėl slidžios kelio dangos. Kaip rašoma Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM informacijoje, 01.11 val. gautas pranešimas, kad nuo kelio nuvažiavo ir apvirto vilkikas, yra prispaustas žmogus.

Atvykus, vilkikas su puspriekabe buvo užtvėręs važiuojamąją dalį, ant kelio paviršiaus išsibarstę pieno produktai. Panaudojus gelbėjimo įrangą, vairuotojas išlaisvintas iš kabinos ir perduotas GMP medikams. Sustabdytas kuro tekėjimas iš degalų bako, teršalai neutralizuoti dispergento mišiniu.

Pirminiais duomenimis, vairuotojas reanimacijoje. Kelias iki pietų vis dar buvo užtvertas, darbuotojai išvirtusį krovinį rankomis krovė į kitas priekabas.