Pakruojo kultūros centre atidaryta tautodailės darbų paroda

Pakruojis
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Pakruojo rajono savivaldybės inf.

Kovo 24 d. Pakruojo kultūros centre atidaryta rajono tautodailės darbų paroda „Praverkim aukštaičių skrynią“. Renginio organizatorė ir vedėja Sigutė Malinauskienė pasidžiaugė eksponatų gausa bei padėkojo visiems dalyviams.

Parodos atidaryme dalyvavo Lietuvos tautodailininkų sąjungos Šiaulių bendrijos vadovė Laimutė Kelmelienė ir šiaulietė menotyrininkė Michalina Adomavičienė, kurios pasidžiaugė kasmetine iniciatyva bei eksponuojamų tautodailės žanrų įvairove ir išskirtinį dėmesį skyrė medžio drožėjams.

Parodos dalyvius pasveikino Pakruojo rajono savivaldybės meras Saulius Margis. mero pavaduotojas Virginijus Kacilevičius bei administracijos kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyriaus vedėja Renata Budrienė. Mero padėkos už nuoširdų ir aktyvų tautodailės tradicijų ir medžio drožybos amato puoselėjimą įteiktos Jonui Dzvėgai ir Eugenijui Rimdžiui, už aktyvią kūrybinę veiklą, nuoširdų tautodailės tradicijų puoselėjimą Ramutei Prikockienei ir Veronikai Bieliauskienei.

Susirinkusius pasveikino ir Pakruojo kultūros centro direktorė Arina Janeliūnienė, kuri visiems parodos dalyviams – tautodailininkams įteikė padėkas. Renginio metu muzikinius kūrinius atliko Egidijus Impolis (skrabalai) ir Klovainių sutrikusio intelekto jaunuolių centro lankytojai (molinėmis švilpynėmis, mediniais instrumentais).

Parodą bus galima apžiūrėti iki balandžio 15 d.