Pagrindine „Gintros“ klubo sistemos partnere tampa „Gubernija“

Pagrindine „Gintros“ klubo sistemos partnere tampa „Gubernija“
Šiauliai
Vilius Dambrauskas Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Šiaulių „Gintros“ klubo sistema pristato pagrindinį partnerį, kuriuo su ilgalaike perspektyva tampa gilias istorijos šaknis turintis, vienas geriausiai žinomų šiaulietiškų prekių ženklų – „Gubernija“.

Šios įmonės itin populiarūs prekių ženklai „Duonos gira“ ir „Rugilė gira“ atitinkamai puikuosis ant Lietuvos moterų futbolo čempionių FC „Gintros“ ir berniukų ir mergaičių „Gintros“ futbolo akademijos marškinėlių. 

„Labai džiaugiamės pradėdami bendradarbiavimą su tokią gilią istoriją turinčia pramonės įmone. Dar smagiau, kai Šiaulių sportas ir miesto vėliavą nešantis verslas atranda bendrų sąlyčio taškų ir padeda vieni kitiems augti, siekti išsikeltų ambicingų tikslų. „Gubernija“, kaip ir mes, siekia lyderystės, todėl neabejojame, kad mūsų bendradarbiavimas sustiprins vieni kitų galimybes įgyvendinti planus. Kai organizacijų vizijos sutampa – viskas tampa kur kas paprasčiau“, – sveikindamas naujuosius partnerius kalbėjo klubo prezidentas Gintaras Radavičius.

„Partnerystė su Šiaulių „Gintros“ klubu – tai dar vienas žingsnis tęsiant mūsų judėjimą „Savi už savus“, kuriuo siekiame skatinti šiauliečių vienybę ir bendruomeniškumą. „Gubernija“ visais laikais rūpinosi savo krašto ir jo žmonių gerove, tai tarsi užkoduota mūsų genuose. Tikimės, kad šiuo pavyzdžiu įkvėpsime ir kitas miesto įmones atsigręžti į savus, nes visi kartu esame kur kas stipresni. Šiaulių miesto sportininkų pasiekimai yra ir visų mūsų pergalės, tad linkime „Gintros“ klubui kuo didžiausios sėkmės – sako „Gubernijos“ gamybos direktorius Artūras Perednis.

Šios vasaros pabaigoje su tikslu stiprinti organizacijos pamatus auginant jaunąją futbolininkų kartą, skatinti pozityvų vaikų užimtumą, fizinį aktyvumą buvo pristatyta berniukų ir mergaičių „Gintros“ futbolo akademija Šiauliuose.

Savo ruožtu Lietuvos moterų futbolo flagmanė „Gintra“ yra labai arti jubiliejinio – dvidešimtojo šalies A lygos čempionių titulo klubo istorijoje.