Pagerbti Visagino bendruomenės senjorai

resize_800x800_img_2926
Visaginas
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Visagino savivaldybė

Gruodžio 28 dieną Vilties g. 1 patalpose netrūko nei muzikos, nei prasmingų palinkėjimų.

Miesto vadovai padėkos raštu bei įsteigtu prizu apdovanojo Jeleną ir Anatolijų Tkačenkas, kurie pelnė visuomeniškiausių ir aktyviausių metų senjorų titulą. Taip pat pasveikino ypatingu kūrybingumu jau daugiau nei 15 metų išsiskiriančią savivaldybės senjorę Galiną Charbediją. Ji kuria-perdirba  lėles, kurios ne tik nukelia į vaikystės prisiminimus, bet ir prideda spalvų bendruomenės gyvenime. Daugelį metų medicinos seserimi dirbusi G. Charbedija – tikras aktyvios, motyvuojančios, kruopščios senjorės pavyzdys ir įvairaus amžiaus žmonių įkvėpimas.

„Mūsų miesto vyresniojo amžiaus gyventojai – unikalūs. Jūs išsiskiriate savo noru aktyviai mokytis, sportuoti, kurti, šokti, savanoriauti, dalintis savo idėjomis ir vystyti miesto kasdienybę. Mes vertiname Jūsų veiklas ir visuomet stengiamės Jus palaikyti. Nesustokite, dovanokite mums ir sau džiaugsmą! Sveikatos visiems ir naujų idėjų šio prasmingo renginio ir artėjančių Naujųjų metų proga”,– linkėjo savivaldybės meras E. Galaguz.

Renginyje dalyvavo ir senjorus sveikino Visagino savivaldybės vadovai – meras Erlandas Galaguz, vicemerė Aleksandra Grigienė, administracijos direktorius Virginijus Andrius Bukauskas. Čia taip pat susirinko kiti garbūs svečiai ir didelis būrys aktyvių, gyvenimo džiaugsmą pažįstančių ir juo besidalinančių Visagino senjorų!